Centrum pobierania

Karty charakterystyki

SP-105 NANO CLEAN & SHINE
Doskonale myje, nadaje atrakcyjny połysk i zapewnia właściwości antypoślizgowe. Nowoczesna nanotechnologia pokrywa mytą posadzkę ultracienką powłoką ochronną, zabezpieczając ją przed ponownym, szybkim osadzaniem się kurzu i brudu.
POLY LOCK ULTRA
Tworzy bardzo trwała powłokę ochronną o wysokim połysku. Zabezpieczona tym preparatem podłoga jest łatwa do utrzymania w czystości, a wysoki połysk nadaje jej atrakcyjny wygląd.
SUN UP
Preparat naprawiający uszkodzenia powłok polimerowych i odnawiający ich połysk. Wzbogacony o składnik neutralizujący przykre zapachy i pozostawiający świeży, cytrusowy zapach.
ES99 - IMPREGNATOR SEALER
Preparat zabezpieczający przed wnikaniem wody, zabrudzeń i oleju w powierzchnie wykonane z kamienia naturalnego i sztucznego, gresu, cegły klinkierowej itp..
ANTI-STAT FLOOR FINISH
Preparat przeznaczony do zabezpieczania podłóg. Tworzy trwałą powłokę o właściwościach antypoślizgowych, która ułatwia rozpraszanie ładunków elektrostatycznych.
EXTREME
Doskonale penetruje najtwardsze powłoki poliuretanowe UHS i usuwa je już podczas pierwszej aplikacji. Produkt bezbarwny, bezzapachowy, przeznaczony do różnego rodzaju podłóg np.: PCV, linoleum, tarkiet, kamiennych, betonowych, ceramicznych i innych.
WINTERINSE
Preparat szczególnie polecany do utrzymania czystości posadzek w okresie zimowym. Doskonale usuwa wszelkie ciężkie zabrudzenia, a także osady z soli oraz osady powstałe na skutek używania chemikaliów przeznaczonych do rozpuszczania śniegu i lodu.
WASH & SHINE
Preparat umożliwiający mycie i nabłyszczanie posadzek w czasie jednego zabiegu. uszczelnia pory powierzchni, dzięki czemu zapobiega osadzaniu się w nich brudu. Pozostawia na posadzce trwały, samonabłyszczający i antypoślizgowy film pielęgnacyjny.
SUNBEAM
Neutralny preparat do codziennej pielęgnacji posadzek. Bezpieczny dla czyszczonych powierzchni, nie matowi istniejącego połysku. Szybko i skutecznie usuwa nawet najtrudniejsze zabrudzenia.
STONE & TILE
Bezbarwna mieszanka polimerów akrylowych, idealna jako podkład pod preparaty nabłyszczające. Tworzy trwałą powłokę, odporną na działanie środków dezynfekcyjnych i posiadającą właściwości antypoślizgowe.
ES89 - BLOCKADE CONCRETE SEALER
Termoplastyczny preparat zabezpieczający do posadzek wykonanych z betonu, płytek terazzo i kamienia. Pozostawia długotrwały, atrakcyjny połysk i posiada właściwości antypoślizgowe.
ETERNITY
Nadaje posadzkom atrakcyjny wygląd i pomaga utrzymać ich czystość na dłużej. Powłoka jest odporna na działanie środków dezynfekcyjnych i posiada właściwości antypoślizgowe.
LIBERTY
Silny stripper usuwający wszystkie powszechnie stosowane powłoki zabezpieczające w tym powłoki poliuretanowe UHS. Usuwa do 6 warstw polimerowych podczas jednej aplikacji.
TRIED'nTRUE
Uniwersalna powłoka zabezpieczająca nadająca posadzkom średni połysk. Tworzy trwałą, odporną na środki dezynfekcyjne powłokę o właściwościach antypoślizgowych.
SWISH-STRIP
Stripper usuwający wszystkie powszechnie stosowane powłoki zabezpieczające. Przeznaczony do maszynowego usuwania powłok.
JET
Skoncentrowany, uniwersalny preparat przeznaczony do usuwania wszelkiego rodzaju trudnych zabrudzeń o charakterze tłuszczowym.
DYNASTY
Bezbarwna mieszanka polimerów akrylowych, idealna jako podkład pod preparaty nabłyszczające.
DURATION
Powłoka nabłyszczająca do posadzek na bazie uretanów UHS i polimerów akrylowych. Zapewnia wysoki połysk i trwałość. Wyrównuje pory i poprawia wygląd zniszczonych posadzek.
DUKE
Preparat ogólnego zastosowania, usuwający trudne zabrudzenia takie jak syntetyczne warstwy zabezpieczające do posadzek, wosk czy inne osady chemiczne.
SP-350 ACID CLEANER
Preparat na bazie kwasu fosforowego przeznaczony do czyszczenia gruntownego silnie zabrudzonych powierzchni oraz posadzek. Skutecznie usuwa nawet najbardziej uporczywe osady z rdzy, kamienia wodnego, uryny czy osadów cementowych.
SP-150 GRES CLEANER
Specjalistyczny preparat zasadowy do pielęgnacji i gruntownego czyszczenia posadzek wykonanych z kamionki, oraz mikroporowatych płytek kamionkowych (np. gres).
SP-120 FLOOR ACTIVE
Niskopieniący, skoncentrowany środek myjący o szerokim zakresie zastosowania, zalecany do mycia wszelkich zanieczyszczonych posadzek przemysłowych odpornych na działanie preparatów alkalicznych.
SP-110 WOOD FLOOR CLEANER
Wysoko skoncentrowany środek do mycia i pielęgnacji parkietów, podłóg drewnianych, laminowanych, lakierowanych i olejowanych.
SP-100 FLORAL
Uniwersalny preparat czyszczący przeznaczony do mycia różnego rodzaju posadzek i powierzchni ponadpodłogowych, posiadający właściwości antypoślizgowe oraz właściwości myjąco nabłyszczające.
SP-100 CITRO
Uniwersalny preparat czyszczący z alkoholem do każdej powierzchni odpornej na działanie wody. Przeznaczony do mycia różnego rodzaju posadzek i powierzchni ponadpodłogowych, posiadający właściwości antypoślizgowe oraz właściwości myjąco nabłyszczające
SANI FOAM
Gotowa do użytku pianka czyszcząca do powierzchni i urządzeń sanitarnych. Skutecznie usuwa osady mineralne, rdzawe, mydlane oraz inne typowe zabrudzenia występujące w sanitariatach.
SP-360 ACTION BOWL CLEANER
Bardzo silny, gotowy do użytku preparat przeznaczony do usuwania nagromadzonych osadów z rdzy, kamienia wodnego, uryny i innych uporczywych zabrudzeń z powierzchni toalet i pisuarów.
SANI CLEAN
Gotowy do użytku preparat do pielęgnacji wszelkich powierzchni i urządzeń sanitarnych. Bezpieczny dla czyszczonych powierzchni, świetnie usuwa osady z mydła, rdzy i osady tłuszczowe.
KLING
Preparat w formie lepkiego kremu, wzbogacony o żywicę sosnową i drobiny ścierne. Usuwa najcięższe zabrudzenia tłuszczowe, osady z mydła, wżery, ślady gumy i inne uporczywe zabrudzenia.
SCALE REMOVER
Bardzo silny preparat, który skutecznie usuwa uporczywe osady wapienne, mydlane, rdzę, kamień urynowy, kamień kotłowy, tłuszcz, itp.. Bezpieczny dla czyszczonych powierzchni, przywraca blask stali nierdzewnej czy miedzi.
TUBY
Bardzo skuteczny preparat czyszczący, przylegający do czyszczonej powierzchni. Nie posiada właściwości żrących, dzięki czemu jest wyjątkowo bezpieczny dla czyszczonej powierzchni.
SP-350 ACID CLEANER
Preparat na bazie kwasu fosforowego przeznaczony do czyszczenia gruntownego silnie zabrudzonych powierzchni oraz posadzek. Skutecznie usuwa nawet najbardziej uporczywe osady z rdzy, kamienia wodnego, uryny czy osadów cementowych.
SP-300 WASHROOM CLEANER
Skoncentrowany preparat do codziennej pielęgnacji sanitariatów i posadzek w sanitariatach, basenach. Doskonale usuwa osady mineralne, osady wapienne, osady z mydła, uryny, tłuszcze i inne uporczywe zabrudzenia.
Swish Essence Herbal Therapy
Wysokoskoncentrowany, profesjonalny odświeżacz powietrza wypełniający pomieszczenia długotrwałą świeżością. Skutecznie neutralizuje nieprzyjemne zapachy.
FRESH AIR - Nectarine
Szybko i skutecznie pokrywa przykre zapachy. Radzi sobie nawet z bardzo silną wonią farby, pleśni, ścieków, dymów cygar, papierosów i innymi źródłami odoru. Zapewnia przyjemny, długotrwały i świeży zapach.
AROMX 35
Preparat eliminuje ze środowiska nieprzyjemne zapachy i wypełnia pomieszczenie świeżością.
Aromx 60
Silny eliminator przykrych zapachów ogólnego pochodzenia. Skutecznie usuwa zapach papierosów, uryny, cygar, piwa, farby, ścieków czy śmieci.
DE-GREASE
Gotowy do użytku, silny preparat czyszcząco-odtłuszczający przeznaczony do większości powierzchni zmywalnych
Liquid Soap
Gotowe do użytku, płynne mydło do rąk.
NANO GLASS
Gotowy do użytku, bezalkoholowy preparat do mycia powierzchni szklanych. Skutecznie usuwa zabrudzenia, a zastosowana nanotechnologia zabezpiecza powierzchnię przed ponownym, szybkim zabrudzeniem oraz nadaje właściwości hydrofobowe.
SUPER CLEAN
Gotowy do użytku preparat usuwający trudne zabrudzenia tłuszczowe, olejowe, a także plamy z atramentu i żywności z powierzchni plastikowych, elementów sprzętu RTV, blatów itp..
OFFICE CLEAN
Gotowy do użytku płyn do codziennej pielęgnacji mebli drewnianych i drewnopodobnych oraz innych powierzchni zmywalnych, zarówno matowych jak i błyszczących. doskonale usuwa kurz, tłuszcz, przebarwienia itp.
GLASS CLEAN
Gotowy do użytku płyn na bazie alkoholu do mycia szyb, luster i innych powierzchni zmywalnych. Szybko wysycha, nie pozostawia smug i zacieków. Usuwa najtrudniejsze zabrudzenia tłuszczowe, olejowe, brud kuchenny, odciski palców itp.
STAINLESS STEEL CLEANER
Konserwuje i pomaga utrzymać czystość na dłużej. Nadaje blask czyszczonym powierzchniom, a jednocześnie nie pozostawia na nich tłustego nalotu ani smug.
STAINLESS STEEL POLISH
Olejek pielęgnacyjny doskonale czyszczący powierzchnie chromowane, wykonane ze stali nierdzewnej i aluminium. Bezpieczny dla czyszczonych powierzchni. Odświeża i ujednolica czyszczone powierzchnie, nadając im połysk.
POWERHOUSE
Preparat o bardzo szerokim zastosowaniu. Skutecznie doczyszcza nawet bardzo uciążliwe zabrudzenia z oleju, tłuszczu, żywicy, atramentu, kredek, sadzy czy przypaleń z powierzchni plastikowych, elementów sprzętów RTV czy blatów.
POWERSHINE
Gotowy do użytku środek do mycia i pielęgnacji mebli naturalnych, powierzchni skórzanych i drewna naturalnego.
SPARKLE
Skuteczny, skoncentrowany płyn na bazie alkoholu do mycia szyb, luster, kryształów, laminatów, stali nierdzewnej i innych powierzchni. Usuwa nawet najtrudniejsze zabrudzenia tłuszczowe, olejowe, a także odciski palców, brud kuchenny itp..
KLING
Preparat w formie lepkiego kremu, wzbogacony o żywicę sosnową i drobiny ścierne. Usuwa najcięższe zabrudzenia tłuszczowe, osady z mydła, wżery, ślady gumy i inne uporczywe zabrudzenia.
CITRO GLEAM
Bardzo silny i wydajny środek na bazie owoców cytrusowych do usuwania zabrudzeń tłuszczowych, ropopochodnych w tym oleju, plam z produktów żywnościowych, sadzy i innych uporczywych zabrudzeń.
AROMX 76
Doskonale radzi sobie z uporczywymi zabrudzeniami o charakterze tłuszczowym. Formuła wzbogacona o działanie likwidujące przykre zapachy.
STAIN REMOVER
Gotowy do użycia preparat przeznaczony do usuwania silnych zabrudzeń z wykładzin, dywanów, tapicerek i innych tekstyliów
ES93+ ENCAPSULATION CLEANER
Innowacyjna formuła zamykająca zabrudzenia w kapsułach, które są następnie usuwane z czyszczonej powierzchni. Nie pozostawia śladów, szybko wysycha przyspieszając sprzątanie.
PLUSH
Profesjonalny preparat do prania dywanów i wykładzin metodą pianową. Aktywna piana skutecznie oddziela cząsteczki brudu od powierzchni umożliwiając łatwe ich zebranie za pomocą odkurzacza.
AROMX 81
Skoncentrowany, bardzo skuteczny preparat usuwający nawet najtrudniejsze plamy z tapicerek, wykładzin, dywanów i innych.
AROMX 80
Profesjonalny preparat do czyszczenia dywanów, wykładzin i tapicerki metodą ekstrakcyjną wzbogacony o działanie likwidujące przykre zapachy. Nadaje się do wszystkich typów urządzeń czyszczących metodą ekstrakcyjną lub parową.
MIRACLE
Zabija wirusy (m.in. SARS-COV-2 już w ciągu 1 minuty od aplikacji ) bakterie i grzyby. Gotowy do użytku, profesjonalny preparat myjąco - dezynfekujący o szerokim spektrum bakteriobójczym, wirusobójczym i grzybobójczym likwidujący również pleśń.
FOOD SERVICE - Gotowy do użycia
Zabija wirusy (m.in. SARS Coronavirus, Human Coronavirus) bakterie i grzyby. Przeznaczony do mycia i dezynfekcji wodoodpornych powierzchni oraz urządzeń mających bezpośredni kontakt z żywnością.
FOOD SERVICE - Koncentrat
Zabija wirusy (m.in. SARS Coronavirus, Human Coronavirus) bakterie i grzyby. Przeznaczony do mycia i dezynfekcji powierzchni mających bezpośredni kontakt z żywnością.
QUATO 44
Zabija wirusy (m.in. SARS-COV-2 już w ciągu 1 minuty od aplikacji ) bakterie i grzyby. Skoncentrowany preparat myjąco - dezynfekujący, likwidujący przykre zapachy.
QUATO 78 PLUS Koncentrat
Zabija wirusy (m.in. SARS-COV-2 już w ciągu 1 minuty od aplikacji ) bakterie i grzyby. Skoncentrowany płyn myjący o działaniu dezynfekcyjnym, o szerokim spektrum działania, przeciwko wirusom, bakteriom, grzybom i sporom.
QUATO 78 PLUS Gotowy do użytku
Zabija wirusy (m.in. SARS-COV-2 już w ciągu 1 minuty od aplikacji ) bakterie i grzyby. Płyn myjący o działaniu dezynfekującym, o szerokim spektrum działania, przeciwko wirusom, bakteriom, grzybom oraz sporom.
SUPER CLEAN
Gotowy do użytku preparat usuwający trudne zabrudzenia tłuszczowe, olejowe, a także plamy z atramentu i żywności z powierzchni plastikowych, elementów sprzętu RTV, blatów itp..
FACTO PM20
Bardzo silny preparat kwasowy, przeznaczony do zastosowań przemysłowych. Doskonale usuwa kamień, rdzę i inne osady mineralne z narzędzi kuchennych, kotłów, blatów roboczych, bojlerów itp..
Swish Clean & Green Dish Detergent
Płyn do mycia naczyń kuchennych. Nie pozostawia smug i nadaje połysk. Skuteczny w usuwaniu tłuszczu i wszelkich innych zabrudzeń. Bardzo wydajny i skuteczny.
FOOD SERVICE 5000 Gotowy do użytku
Gotowy do użytku, bardzo silny preparat do samoczynnego usuwania nagromadzonego i zapieczonego tłuszczu, przypaleń i innych bardzo uporczywych zabrudzeń kuchennych. Idealnie rozpuszcza i usuwa nawet najbardziej zapieczone resztki potraw.
FOOD SERVICE 5000 Koncentrat
Skoncentrowany, alkaliczny preparat do usuwania nagromadzonego i zapieczonego tłuszczu, przypaleń i innych bardzo uporczywych zabrudzeń kuchennych.
SCALE REMOVER
Bardzo silny preparat, który skutecznie usuwa uporczywe osady wapienne, mydlane, rdzę, kamień urynowy, kamień kotłowy, tłuszcz, itp.. Bezpieczny dla czyszczonych powierzchni, przywraca blask stali nierdzewnej czy miedzi.
JET
Skoncentrowany, uniwersalny preparat przeznaczony do usuwania wszelkiego rodzaju trudnych zabrudzeń o charakterze tłuszczowym.
HARDWATER RINSE
Preparat do płukania i nabłyszczania naczyń w profesjonalnych zmywarkach gastronomicznych. Nadaje idealny połysk bez zacieków i smug.
HARDWATER DETERGENT
Bardzo skuteczny, skoncentrowany preparat usuwający tłuszcz, osady po herbacie, kawie, skrobii, białku, szminkę i inne typowe zabrudzenia. Zawiera składniki zmiękczające wodę.
DESCALER
Szybko i skutecznie usuwa osady mineralne i rdzę. Doskonale radzi sobie z osadami kamienia wodnego. Pozwala utrzymać zmywarkę w idealnej czystości.
DE-GREASE
Gotowy do użytku, silny preparat czyszcząco-odtłuszczający przeznaczony do większości powierzchni zmywalnych
Facto HD41 CleanMax
Skoncentrowany, silnie zasadowy preparat do mycia intensywnie zabrudzonych powierzchni. Błyskawicznie rozpuszcza i usuwa nawet najbardziej uporczywy, nagromadzony brud, a także smary, oleje czy tłuszcze.
SUPER CLEAN
Gotowy do użytku preparat usuwający trudne zabrudzenia tłuszczowe, olejowe, a także plamy z atramentu i żywności z powierzchni plastikowych, elementów sprzętu RTV, blatów itp..
FACTO HD43
Wysoko stężony koncentrat odtłuszczający wzbogacony dodatkiem rozpuszczalnika na bazie owoców cytrusowych, który przyspiesza penetrację, rozpuszczanie i usuwanie zabrudzeń z oleju, smaru i tłuszczów z większości powierzchni zmywalnych.
FACTO PM20
Bardzo silny preparat kwasowy, przeznaczony do zastosowań przemysłowych. Doskonale usuwa kamień, rdzę i inne osady mineralne z narzędzi kuchennych, kotłów, blatów roboczych, bojlerów itp..
POWERHOUSE
Preparat o bardzo szerokim zastosowaniu. Skutecznie doczyszcza nawet bardzo uciążliwe zabrudzenia z oleju, tłuszczu, żywicy, atramentu, kredek, sadzy czy przypaleń z powierzchni plastikowych, elementów sprzętów RTV czy blatów.
JET
Skoncentrowany, uniwersalny preparat przeznaczony do usuwania wszelkiego rodzaju trudnych zabrudzeń o charakterze tłuszczowym.
FACTO HD40
Skoncentrowany, silny preparat na bazie ekstraktów z owoców cytrusowych. Doskonale czyści i odtłuszcza nawet najbardziej zabrudzone powierzchnie.
CITRO GLEAM
Bardzo silny i wydajny środek na bazie owoców cytrusowych do usuwania zabrudzeń tłuszczowych, ropopochodnych w tym oleju, plam z produktów żywnościowych, sadzy i innych uporczywych zabrudzeń.
FACTO AT31
Bezpieczny w użyciu preparat do bezdotykowego mycia środków transportu. Szybko i skutecznie usuwa kurz, błoto, insekty, pył hamulcowy, zabrudzenia atmosferyczne, olejowe czy osady z soli.
E50 STRONG
Wysokoskoncentrowany, alkaliczny preparat czyszczący, przeznaczony do mycia i odtłuszczania wszelkich wodoodpornych powierzchni.
E40 GLASS
Uniwersalny preparat do mycia różnych powierzchni wodoodpornych takich jak szkło, drzwi, okna, powierzchnie lakierowane, tworzywa sztuczne, płytki ceramiczne, marmur, meble, posadzki itp.
E35 GEL
Kwasowy, antybakteryjny preparat do mycia powierzchni odpornych na działanie kwasów. Skutecznie usuwa osady z kamienia, mydła, rdzawe naloty i inne typowe zanieczyszczenia występujące w sanitariatach.
E30 ACID
Kwasowy antybakteryjny preparat do mycia sanitariatów. Usuwa kamień wodny, osady z mydła, rdzę i inne typowe zanieczyszczenia.
E20 ALKALI
Niskopieniący preparat zasadowy o szerokim zakresie zastosowania. Szybko i skutecznie usuwa zanieczyszczenia ze zmywanych powierzchni.
E11 ORANGE
Nowoczesny środek szybko, skutecznie i bezpiecznie usuwający zanieczyszczenia z posadzek zabezpieczonych i niezabezpieczonych oraz innych powierzchni odpornych na działanie wody.
E10 NEUTRAL
Niskopieniący, neutralny preparat z alkoholem, przeznaczony do codziennej pielęgnacji różnego rodzaju posadzek i powierzchni ponadpodłogowych.
Swish Polska sp. z o.o.
Biuro obs艂ugi Klienta
Macierzysz, ul. S艂aw臋ci艅ska 8,
05-850 O偶ar贸w Mazowiecki
Menu
Oferta
Centrum pobierania
Copyright 漏 2021 - Swish
Projekt strony internetowej stworzy艂a
Agencja UX Wz贸r
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram