O firmie

Swish Maintenance Ltd została założona w 1956 roku w Peterborough w stanie Ontario w Kanadzie. Początkowo działając jako dwuosobowa firma rodzinna, podbiła rynek kanadyjski i północno amerykański stając się liderem w branży producentów profesjonalnych środków czystości posiadając obecnie 15 placówek w Kanadzie oraz północno-wschodnich Stanach Zjednoczonych Ameryki i zatrudniając ponad 300 pracowników.

Swish Polska funkcjonuje jako importer produktów Swish od 2001 roku. Ciepłe przyjęcie środków Swish na polskim rynku i idący za tym dynamiczny rozwój firmy spowodował otwarcie zakładu produkcyjnego w 2010 roku. Korzystając z bogatego doświadczenia, najnowszych technologii i najlepszych dostępnych na rynku surowców zaopatrujemy naszych klientów w doskonałej jakości profesjonalne środki czystości. Stawiamy na ciągły rozwój, stale poszerzając ofertę naszych produktów, tak aby zaspokoić nawet najbardziej wymagających użytkowników. Dbając o wysoką skuteczność naszych środków nie zapominamy również o bezpieczeństwie stosowania i dbałości o środowisko naturalne poprzez stosowanie sprawdzonych, biodegradowalnych surowców spełniających surowe normy rynków europejskich i północno amerykańskich.

Chętnie dzielimy się naszym bogatym doświadczeniem i wiedzą z naszymi klientami oferując kompleksowe wsparcie na każdym kroku ich działalności – pomagamy w optymalnym doborze środków czystości, przygotowaniu planów higieny, prowadzimy szkolenia teoretyczne i praktyczne, a także asystujemy w przeprowadzaniu audytów i kontroli jakości.

Jesteśmy przekonani, że współpraca z naszą firmą przyniesie Państwu 100% satysfakcji.

Swish Polska sp. z o.o.
Biuro obsługi Klienta
Macierzysz, ul. Sławęcińska 8,
05-850 Ożarów Mazowiecki
Menu
Oferta
Centrum pobierania
Copyright © 2021 - Swish
Projekt strony internetowej stworzyła
Agencja UX Wzór
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram