Sanitariaty

Swish – profesjonalna chemia do czyszczenia sanitariatów

W ofercie posiadamy profesjonalne preparaty do czyszczenia urządzeń sanitarnych, przeznaczonych przede wszystkim do użytku w miejscach użyteczności publicznej.  W przeciwieństwie do tradycyjnych środków jest to chemia o wysokiej skuteczności, która wyróżnia się  wydajnością i ekonomicznością. Zrezygnuj z nieskutecznych preparatów i długotrwałego szorowania – postaw na profesjonalną chemię do czyszczenia sanitariatów, która zapewni natychmiastowe efekty.

Chemia profesjonalna o zróżnicowanym działaniu

Od ponad 60 lat zaopatrujemy klientów na całym świecie w produkty, które zrewolucjonizowały rynek. Nasze wysokiej jakości preparaty do czyszczenia sanitariatów to niezawodne środki, które pozbędą się brudu z każdej powierzchni w bezpieczny i skuteczny sposób, pozostawiając przyjemny zapach. Wśród dostępnych w ofercie produktów do czyszczenia sanitariatów znajdują się m.in. uniwersalne preparaty do codziennej pielęgnacji wzbogacone w formułę ochronną. Tego rodzaju środki doskonale poradzą sobie z osadami z mydła, rdzy i tłuszczu, jednocześnie zabezpieczając powierzchnię przed ponownym zabrudzeniem. Proponujemy także środki z drobinami ściernymi, które świetnie sprawdzą się w przypadku uciążliwych zabrudzeń armatury łazienkowej, a także odkamieniacze do usuwania osadów mineralnych i gruntownego czyszczenia powierzchni. W ofercie znajdziecie także preparaty kwasowe o silnym działaniu antybakteryjnym i czyszczącym.

Wydajna chemia do sprzątania

Dostępne na naszej stronie preparaty do czyszczenia sanitariatów zapewnią nienaganną czystość ceramice łazienkowej, urządzeniom sanitarnym, ścianom oraz podłogom wykonanym z różnych materiałów. Innowacyjne formuły sprawiają, że nie tylko skutecznie pozbędą się brudu, ale i pomogą w wyeliminowaniu szkodliwych bakterii, zarazków, grzybów itp.

Rozwiń
Pokaż kategorie
Swish Polska sp. z o.o.
Biuro obsługi Klienta
Macierzysz, ul. Sławęcińska 8,
05-850 Ożarów Mazowiecki
Menu
Oferta
Centrum pobierania
Copyright © 2021 - Swish
Projekt strony internetowej stworzyła
Agencja UX Wzór
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram