Centrum pobierania

Opisy Produktów

SP-105 NANO CLEAN & SHINE
Doskonale myje, nadaje atrakcyjny połysk i zapewnia właściwości antypoślizgowe. Nowoczesna nanotechnologia pokrywa mytą posadzkę ultracienką powłoką ochronną, zabezpieczając ją przed ponownym, szybkim osadzaniem się kurzu i brudu.
POLY LOCK ULTRA
Tworzy bardzo trwała powłokę ochronną o wysokim połysku. Zabezpieczona tym preparatem podłoga jest łatwa do utrzymania w czystości, a wysoki połysk nadaje jej atrakcyjny wygląd.
ES94+ BURNISHING CREAM
Krem do polerowania posadzek, przywracający połysk i uzupełniający ubytki w powłoce zabezpieczającej. Nadaje posadzce właściwości antypoślizgowe i zabezpiecza przed ponownym zabrudzeniem.
SUN UP
Preparat naprawiający uszkodzenia powłok polimerowych i odnawiający ich połysk. Wzbogacony o składnik neutralizujący przykre zapachy i pozostawiający świeży, cytrusowy zapach.
ES99 - IMPREGNATOR SEALER
Preparat zabezpieczający przed wnikaniem wody, zabrudzeń i oleju w powierzchnie wykonane z kamienia naturalnego i sztucznego, gresu, cegły klinkierowej itp..
ANTI-STAT FLOOR FINISH
Preparat przeznaczony do zabezpieczania podłóg. Tworzy trwałą powłokę o właściwościach antypoślizgowych, która ułatwia rozpraszanie ładunków elektrostatycznych.
EXTREME
Doskonale penetruje najtwardsze powłoki poliuretanowe UHS i usuwa je już podczas pierwszej aplikacji. Produkt bezbarwny, bezzapachowy, przeznaczony do różnego rodzaju podłóg np.: PCV, linoleum, tarkiet, kamiennych, betonowych, ceramicznych i innych.
TRIED & TRUE
Uniwersalna powłoka zabezpieczająca nadająca posadzkom średni połysk. Tworzy trwałą, odporną na środki dezynfekcyjne powłokę o właściwościach antypoślizgowych.
SWISH STRIP
Stripper usuwający wszystkie powszechnie stosowane powłoki zabezpieczające. Przeznaczony do maszynowego usuwania powłok.
JET
Skoncentrowany, uniwersalny preparat przeznaczony do usuwania wszelkiego rodzaju trudnych zabrudzeń o charakterze tłuszczowym.
DYNASTY
Bezbarwna mieszanka polimerów akrylowych, idealna jako podkład pod preparaty nabłyszczające.
DURATION
Powłoka nabłyszczająca do posadzek na bazie uretanów UHS i polimerów akrylowych. Zapewnia wysoki połysk i trwałość. Wyrównuje pory i poprawia wygląd zniszczonych posadzek.
DUKE
Preparat ogólnego zastosowania, usuwający trudne zabrudzenia takie jak syntetyczne warstwy zabezpieczające do posadzek, wosk czy inne osady chemiczne.
SP-350 ACID CLEANER
Preparat na bazie kwasu fosforowego przeznaczony do czyszczenia gruntownego silnie zabrudzonych powierzchni oraz posadzek. Skutecznie usuwa nawet najbardziej uporczywe osady z rdzy, kamienia wodnego, uryny czy osadów cementowych.
SP-150 GRES CLEANER
Specjalistyczny preparat zasadowy do pielęgnacji i gruntownego czyszczenia posadzek wykonanych z kamionki, oraz mikroporowatych płytek kamionkowych (np. gres).
SP-120 FLOOR ACTIVE
Niskopieniący, skoncentrowany środek myjący o szerokim zakresie zastosowania, zalecany do mycia wszelkich zanieczyszczonych posadzek przemysłowych odpornych na działanie preparatów alkalicznych.
SP-110 WOOD FLOOR CLEANER
Wysoko skoncentrowany środek do mycia i pielęgnacji parkietów, podłóg drewnianych, laminowanych, lakierowanych i olejowanych.
SP-100 FLORAL
Uniwersalny preparat czyszczący przeznaczony do mycia różnego rodzaju posadzek i powierzchni ponadpodłogowych, posiadający właściwości antypoślizgowe oraz właściwości myjąco nabłyszczające.
SP-100 CITRO
Uniwersalny preparat czyszczący z alkoholem do każdej powierzchni odpornej na działanie wody. Przeznaczony do mycia różnego rodzaju posadzek i powierzchni ponadpodłogowych, posiadający właściwości antypoślizgowe oraz właściwości myjąco nabłyszczające
SP-300 WASHROOM CLEANER
Skoncentrowany preparat o działaniu antybakteryjnym, do codziennej pielęgnacji sanitariatów i posadzek w sanitariatach, basenach. Doskonale usuwa osady mineralne, osady wapienne, osady z mydła, uryny, tłuszcze i inne uporczywe zabrudzenia.
AROMX 35
Preparat eliminuje ze środowiska nieprzyjemne zapachy i wypełnia pomieszczenie świeżością.
Aromx 60
Silny eliminator przykrych zapachów ogólnego pochodzenia. Skutecznie usuwa zapach papierosów, uryny, cygar, piwa, farby, ścieków czy śmieci.
Liquid Soap
Gotowe do użytku, płynne mydło do rąk.
NANO GLASS
Gotowy do użytku, bezalkoholowy preparat do mycia powierzchni szklanych. Skutecznie usuwa zabrudzenia, a zastosowana nanotechnologia zabezpiecza powierzchnię przed ponownym, szybkim zabrudzeniem oraz nadaje właściwości hydrofobowe.
OFFICE CLEAN
Gotowy do użytku płyn do codziennej pielęgnacji mebli drewnianych i drewnopodobnych oraz innych powierzchni zmywalnych, zarówno matowych jak i błyszczących. doskonale usuwa kurz, tłuszcz, przebarwienia itp.
STAINLESS STEEL CLEANER
Konserwuje i pomaga utrzymać czystość na dłużej. Nadaje blask czyszczonym powierzchniom, a jednocześnie nie pozostawia na nich tłustego nalotu ani smug.
CITRO GLEAM
Bardzo silny i wydajny środek na bazie owoców cytrusowych do usuwania zabrudzeń tłuszczowych, ropopochodnych w tym oleju, plam z produktów żywnościowych, sadzy i innych uporczywych zabrudzeń.
AROMX 76
Doskonale radzi sobie z uporczywymi zabrudzeniami o charakterze tłuszczowym. Formuła wzbogacona o działanie likwidujące przykre zapachy.
PLUSH
Profesjonalny preparat do prania dywanów i wykładzin metodą pianową. Aktywna piana skutecznie oddziela cząsteczki brudu od powierzchni umożliwiając łatwe ich zebranie za pomocą odkurzacza.
AROMX 81
Skoncentrowany, bardzo skuteczny preparat usuwający nawet najtrudniejsze plamy z tapicerek, wykładzin, dywanów i innych.
AROMX 80
Profesjonalny preparat do czyszczenia dywanów, wykładzin i tapicerki metodą ekstrakcyjną wzbogacony o działanie likwidujące przykre zapachy. Nadaje się do wszystkich typów urządzeń czyszczących metodą ekstrakcyjną lub parową.
QUATO 78 PLUS Koncentrat
Zabija wirusy (m.in. SARS-COV-2 już w ciągu 1 minuty od aplikacji ) bakterie i grzyby. Skoncentrowany płyn myjący o działaniu dezynfekcyjnym, o szerokim spektrum działania, przeciwko wirusom, bakteriom, grzybom i sporom.
QUATO 78 PLUS Gotowy do użytku
Zabija wirusy (m.in. SARS-COV-2 już w ciągu 1 minuty od aplikacji ) bakterie i grzyby. Płyn myjący o działaniu dezynfekującym, o szerokim spektrum działania, przeciwko wirusom, bakteriom, grzybom oraz sporom.
FACTO PM20
Bardzo silny preparat kwasowy, przeznaczony do zastosowań przemysłowych. Doskonale usuwa kamień, rdzę i inne osady mineralne z narzędzi kuchennych, kotłów, blatów roboczych, bojlerów itp..
SWISH DISH
Płyn do mycia naczyń kuchennych. Nie pozostawia smug i nadaje połysk. Skuteczny w usuwaniu tłuszczu i wszelkich innych zabrudzeń. Bardzo wydajny i skuteczny.
HARDWATER RINSE
Preparat do płukania i nabłyszczania naczyń w profesjonalnych zmywarkach gastronomicznych. Nadaje idealny połysk bez zacieków i smug.
HARDWATER DETERGENT
Bardzo skuteczny, skoncentrowany preparat usuwający tłuszcz, osady po herbacie, kawie, skrobii, białku, szminkę i inne typowe zabrudzenia. Zawiera składniki zmiękczające wodę.
DESCALER
Szybko i skutecznie usuwa osady mineralne i rdzę. Doskonale radzi sobie z osadami kamienia wodnego. Pozwala utrzymać zmywarkę w idealnej czystości.
FACTO HD43
Wysoko stężony koncentrat odtłuszczający wzbogacony dodatkiem rozpuszczalnika na bazie owoców cytrusowych, który przyspiesza penetrację, rozpuszczanie i usuwanie zabrudzeń z oleju, smaru i tłuszczów z większości powierzchni zmywalnych.
FACTO HD40
Skoncentrowany, silny preparat na bazie ekstraktów z owoców cytrusowych. Doskonale czyści i odtłuszcza nawet najbardziej zabrudzone powierzchnie.
CITRO GLEAM
Bardzo silny i wydajny środek na bazie owoców cytrusowych do usuwania zabrudzeń tłuszczowych, ropopochodnych w tym oleju, plam z produktów żywnościowych, sadzy i innych uporczywych zabrudzeń.
FACTO AT31
Bezpieczny w użyciu preparat do bezdotykowego mycia środków transportu. Szybko i skutecznie usuwa kurz, błoto, insekty, pył hamulcowy, zabrudzenia atmosferyczne, olejowe czy osady z soli.
FACTO AT30
Skoncentrowany detergent dedykowany do pianowego mycia masowych środków transportu, w tym również samolotów. Idealny do bezdotykowych myjni automatycznych oraz ręcznego mycia.
E50 STRONG
Wysokoskoncentrowany, alkaliczny preparat czyszczący, przeznaczony do mycia i odtłuszczania wszelkich wodoodpornych powierzchni.
E40 GLASS
Uniwersalny preparat do mycia różnych powierzchni wodoodpornych takich jak szkło, drzwi, okna, powierzchnie lakierowane, tworzywa sztuczne, płytki ceramiczne, marmur, meble, posadzki itp.
E35 GEL
Kwasowy, antybakteryjny preparat do mycia powierzchni odpornych na działanie kwasów. Skutecznie usuwa osady z kamienia, mydła, rdzawe naloty i inne typowe zanieczyszczenia występujące w sanitariatach.
E30 ACID
Kwasowy antybakteryjny preparat do mycia sanitariatów. Usuwa kamień wodny, osady z mydła, rdzę i inne typowe zanieczyszczenia.
E20 ALKALI
Niskopieniący preparat zasadowy o szerokim zakresie zastosowania. Szybko i skutecznie usuwa zanieczyszczenia ze zmywanych powierzchni.
E11 ORANGE
Nowoczesny środek szybko, skutecznie i bezpiecznie usuwający zanieczyszczenia z posadzek zabezpieczonych i niezabezpieczonych oraz innych powierzchni odpornych na działanie wody.
E10 NEUTRAL
Niskopieniący, neutralny preparat z alkoholem, przeznaczony do codziennej pielęgnacji różnego rodzaju posadzek i powierzchni ponadpodłogowych.
Swish Polska sp. z o.o.
Biuro obsługi Klienta
Macierzysz, ul. Sławęcińska 8,
05-850 Ożarów Mazowiecki
Menu
Oferta
Centrum pobierania
Copyright © 2021 - Swish
Projekt strony internetowej stworzony przez Studio Graficzne Wzór
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram