Dywany i wykładziny

Preparaty do pielęgnacji dywanów i wykładzin marki Swish

Aby utrzymać dywany i wykładziny w nienagannej kondycji, nie wystarczą tradycyjne preparaty o ogólnym przeznaczeniu. Warto sięgnąć po profesjonale środki czyszczące, jakimi są produkty marki Swish.

Czyste i odświeżone dywany, wykładziny i tapicerki – chemia profesjonalna Swish

W naszej ofercie zgromadziliśmy produkty, które wykazują wysoką skuteczność w czyszczeniu uporczywych zabrudzeń i plam z powierzchni dywanów i wykładzin. Znajdziesz u nas skoncentrowane preparaty, dzięki którym pozbędziesz się brudu, kurzu, a dodatkowo przywrócisz tkaninom ich oryginalny kolor. Oferujemy zarówno koncentraty czyszczące do użytku domowego, jak i preparaty przemysłowe, których możesz użyć przy wykorzystaniu maszyny piorącej, w czyszczeniu kapsułowym czy przy szorowaniu podłóg twardych. W naszym asortymencie znajdziesz także środki, które  wykazują niezawodne działanie na zabrudzonej powierzchni mebli tapicerowanych oraz zawierają rozjaśniacze optyczne poprawiające wygląd tapicerki i dywanów.

Zadbaj o piękny wygląd dywanów i wykładzin

Nasze preparaty oparte są na innowacyjnej formule, która sprawia, że zanieczyszczenia usuwane są także na głębszej warstwie spomiędzy włókien tkaniny, dzięki czemu efekt utrzymuje się na długo po czyszczeniu. Mimo silnego działania każdy środek czyszczący jest łagodny dla czyszczonych powierzchni, nie niszczy ich struktury, a dodatkowo pozostawia świeży zapach w pomieszczeniu. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty naszych środków dedykowanych do dywanów, wykładzin i tapicerek.

Rozwiń
Pokaż kategorie
Swish Polska sp. z o.o.
Biuro obsługi Klienta
Macierzysz, ul. Sławęcińska 8,
05-850 Ożarów Mazowiecki
Menu
Oferta
Centrum pobierania
Copyright © 2021 - Swish
Projekt strony internetowej stworzyła
Agencja UX Wzór
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram