Dezynfekcja

Środki dezynfekcyjne Swish

Oferta marki Swish obejmuje profesjonalne środki myjąco-dezynfekcyjne, które sprawdzą się w każdych warunkach. Na naszej stronie nie brakuje specjalistycznych preparatów czyszczących powierzchnie mające styk z żywnością lub substancjami o nieprzyjemnym zapachu. Niektóre produkty łączą w sobie działanie czyszczące z bakteriobójczym, co jest bardzo praktycznym rozwiązaniem. Produkty myjąco-dezynfekujące SWISH objęte są 8% stawką VAT. Co ważne, nasze preparaty są skuteczne w walce ludzkimi odmianami koronawirusów, w tym SARS-COV-2 / COVID-19.

Uniwersalność produktów do dezynfekcji

Oferowane środki czystości posiadają szerokie spektrum działania. Są one grzybobójcze, bakteriobójcze oraz eliminują wirusy i pleśń. Niektóre preparaty prócz działania dezynfekcyjnego posiadają również formuły usuwające nieprzyjemne zapachy. Charakteryzują się szybkością oraz skutecznością działania. Szeroka gama zastosowań produktów firmy Swish pozwala na ich użycie niemal w każdym miejscu wymagającym dezynfekcji. Doskonale się sprawdzą w placówkach służby zdrowia, domach opieki i przedszkolach, firmach farmaceutycznych i wielu innych miejscach, w których kładzie się nacisk na sterylność.

Produkty chemii profesjonalnej Swish posiadają różne wskaźniki pH, co pozwala dobrać klientowi środek o odpowiednim odczynie do danej powierzchni. W ofercie nie brakuje preparatów przeznaczonych dla przemysłu spożywczego i gastronomii, które dodatkowo doskonale poradzą sobie z tłustymi plamami, pleśnią i innymi zabrudzeniami, pozostawiając powierzchnię gotową do kontaktu z żywnością.

Rozwiń
Pokaż kategorie
Swish Polska sp. z o.o.
Biuro obsługi Klienta
Macierzysz, ul. Sławęcińska 8,
05-850 Ożarów Mazowiecki
Menu
Oferta
Centrum pobierania
Copyright © 2021 - Swish
Projekt strony internetowej stworzyła
Agencja UX Wzór
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram