Przemysł

Preparaty przemysłowe Swish

Istnieją silne zabrudzenia, które bez posiadania odpowiednich środków czyszczących są niemożliwe do usunięcia. Mowa tu zwłaszcza o budynkach przemysłowych, gdzie często mamy do czynienia z trudnymi do zmycia tłuszczem, olejem, plamami po gumach lub substancjach chemicznych. W ofercie marki Swish nie mogło zabraknąć preparatów przeznaczonych dla warsztatów i różnego rodzaju hal magazynowych i produkcyjnych.

Jako dystrybutor profesjonalnej chemii czyszczącej oferujemy naszym klientom preparaty przemysłowe o wysokiej skuteczności i wzmocnionej formule. Ich podwyższone pH sprawia, że rewelacyjnie sprawdzają się w pielęgnacji podłóg wykonanych z kamienia, betonu oraz powierzchni malowanych proszkowo. Dzięki wysokiemu stopniowi skoncentrowania charakteryzują się one również wysoką wydajnością. Wysoka koncentracja i szeroki zakres dozowań pozwalają zarówno na gruntowne mycie posadzek, jak i ich codzienną pielęgnację.

Wysokiej jakości preparaty przemysłowe do czyszczenia powierzchni

Wśród specjalistycznych preparatów do czyszczenia zabrudzeń przemysłowych marki Swish znajdziecie m.in.:

  • Preparaty niskoalkaiczne – do usuwania śladów po gumie;
  • Odtłuszczacze przemysłowe – idealne do usuwania smarów, smoły i olejów z powierzchni betonowych, ścian, posadzek przemysłowych, ścian malowanych proszkowo oraz narzędzi i maszyn;
  • Preparaty do usuwania oleju i tłuszczu – uniwersalne do stosowania na powierzchniach zmywalnych.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszymi produktami do czyszczenia posadzek. Oferujemy wysokiej klasy preparaty przemysłowe w przystępnych cenach!

Rozwiń
Pokaż kategorie
Swish Polska sp. z o.o.
Biuro obsługi Klienta
Macierzysz, ul. Sławęcińska 8,
05-850 Ożarów Mazowiecki
Menu
Oferta
Centrum pobierania
Copyright © 2021 - Swish
Projekt strony internetowej stworzyła
Agencja UX Wzór
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram