Bieżąca pielęgnacja posadzek drewnianych

Zastosowanie materiałów drewnianych do wykończenia podłogi cieszy się dużą popularnością z wielu powodów. Takie pomieszczenia cechuje domowy, przytulny charakter. Inną zaletą drewna jest jego uniwersalność, dzięki której materiał ten jest odpowiedni dla wnętrz zaaranżowanych w różnych stylach. Zachowanie walorów podłóg drewnianych nie jest możliwe bez właściwej pielęgnacji. Profesjonalne środki czystości, które proponujemy, pozwolą Ci bez trudu utrzymać podłogę drewnianą w doskonałej kondycji. Zapraszamy do poznania oferty uniwersalnych środków marki Swish, przeznaczonych do bieżącej pielęgnacji podłóg drewnianych.

Swish - specjalistyczne środki do czyszczenia drewna

Producent chemii profesjonalnej Swish przygotował dla Ciebie preparaty, które pozwolą na kompleksowe zadbanie o stan posadzki drewnianej, niezależnie do gatunku zastosowanego drewna czy charakterystyki warstwy ochronnej. Oferujemy skoncentrowane, wydajne środki do pielęgnacji parkietów drewnianych – odpowiednie do podłóg lakierowanych i olejowanych – które nie tylko skutecznie usuną zanieczyszczenia, ale zarazem będą działać ochronnie na powierzchnię i pomogą zapobiec powstawaniu nowych zabrudzeń.

Wszechstronna pielęgnacja podłóg drewnianych z preparatami Swish

Dzięki unikatowej formule, którą cechuje się chemia profesjonalna Swish do podłóg drewnianych, nasze preparaty dokładnie czyszczą powierzchnie bez ryzyka powstawania smug i pozostawiają długotrwały połysk.

Rozwiń
Pokaż kategorie
Swish Polska sp. z o.o.
Biuro obsługi Klienta
Macierzysz, ul. Sławęcińska 8,
05-850 Ożarów Mazowiecki
Menu
Oferta
Centrum pobierania
Copyright © 2021 - Swish
Projekt strony internetowej stworzyła
Agencja UX Wzór
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram