Czyszczenie gruntowne

Uniwersalne preparaty do gruntownej pielęgnacji posadzek różnego typu, jakie możesz znaleźć w Swish, to środki pozwalające na dokładne oczyszczenie nawet bardzo silnie zabrudzonych powierzchni. Kompleksowa pielęgnacja i konserwacja podłóg wymaga m.in. zastosowania środków wnikających głęboko w strukturę zanieczyszczeń czy pozwalających na usunięcie starych powłok zabezpieczających. Oferowane preparaty doskonale spełnią te zadania – zapraszamy do poznania propozycji Swish.

Chemia profesjonalna do podłóg PCV, betonowych, ceramicznych i innych

Niezależnie od tego, czy mowa o podłogach z PCV, o kamiennych bądź betonowych posadzkach czy o parkietach wykończonych przy użyciu linoleum, w naszej ofercie odnajdziesz odpowiedni preparat czyszczący. Profesjonalne środki czystości Swish pozwolą na wygodne przeprowadzenie zabiegów pielęgnacyjnych powierzchni różnego rodzaju, zarazem zachowując wysoką skuteczność działania. Nasze stripery umożliwią efektywne usunięcie nawet do sześciu warstw zużytych powłok UHS czy woskowych już po jednej aplikacji preparatu.

Gruntowne oczyszczenie powierzchni dzięki środkom Swish

W naszej ofercie znajdziesz środki, które dzięki zastosowaniu składników dogłębnie penetrujących brud, umożliwią dokładne usunięcie nagromadzonych osadów różnego pochodzenia. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą – posiadamy m.in. preparaty przemysłowe do stosowania maszynowego oraz środki do gruntownego czyszczenia parkietów. Istotną cechą oferowanych produktów jest również to, że są one w pełni bezpieczne dla środowiska naturalnego.

Rozwiń
Pokaż kategorie
Swish Polska sp. z o.o.
Biuro obsługi Klienta
Macierzysz, ul. Sławęcińska 8,
05-850 Ożarów Mazowiecki
Menu
Oferta
Centrum pobierania
Copyright © 2021 - Swish
Projekt strony internetowej stworzyła
Agencja UX Wzór
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram