Bieżąca pielęgnacja

Wydajne i skuteczne preparaty do codziennej pielęgnacji sanitariatów

W ofercie Swish znajdziesz profesjonalne środki czyszczące do sanitariatów. Wykazują one silne działanie antybakteryjne, dlatego stosując nasze preparaty, zadbasz o czystość, sterylność i higienę miejsc najbardziej narażonych na rozwój drobnoustrojów. Każdy skoncentrowany środek do czyszczenia sanitariatów wykazuje szerokie spektrum działania, dzięki czemu skutecznie usuwa wszelkiego typu zabrudzenia typu osady mydlane, tłuste plamy itp. Nasze środki doskonale radzą sobie również z eliminowaniem nieestetycznych zacieków z rdzy. Środki do bieżącej pielęgnacji sanitariatów mają potwierdzoną skuteczność do utrzymania w czystości powierzchni takich jak:

  • płytki ścienne i podłogowe,
  • armatura łazienkowa i fugi,
  • wanny i kabiny prysznicowe,
  • muszle klozetowe i pisuary,
  • bidety,
  • umywalki i zlewy.

Chemia profesjonalna – postaw na wydajność i niezawodność!

Nasze preparaty czyszczące do sanitariatów wyróżnia błyskawiczne i kompleksowe działanie. Ich innowacyjna formuła nie zawiera żadnych substancji żrących, dlatego są całkowicie bezpieczne do stosowania na powierzchniach chromowanych i emaliowanych. Dodatkowo skład naszych preparatów tworzy ochronną warstwę, która zapobiega szybkiemu osadzaniu się zanieczyszczeń. Stosując nasze środki, zapewnisz powierzchniom nie tylko czystość, ale także nieskazitelny połysk. Marka Swish oferuje środki, dzięki którym zadbasz o czystość w domu, w biurze oraz w miejscach użyteczności publicznej – wszędzie tam, gdzie troska o higienę jest kwestią priorytetową. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych środków czyszczących.

Rozwiń
Pokaż kategorie
Swish Polska sp. z o.o.
Biuro obsługi Klienta
Macierzysz, ul. Sławęcińska 8,
05-850 Ożarów Mazowiecki
Menu
Oferta
Centrum pobierania
Copyright © 2021 - Swish
Projekt strony internetowej stworzyła
Agencja UX Wzór
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram