Gruntowne doczyszczanie

Specjalistyczne preparaty do gruntownego doczyszczania marki Swish to chemia profesjonalna łącząca w sobie niezwykle wysoką skuteczność działania z bardzo szerokim zakresem zastosowań. Profesjonalne środki czystości, które znajdziesz w naszym katalogu, umożliwią efektywne i bezpieczne usunięcie różnego rodzaju uporczywych zabrudzeń – m.in. osadów mydlanych, kamienia, plam z tłuszczu i smaru czy nawet zanieczyszczeń pobudowlanych. Poznaj bliżej nasze innowacyjne propozycje.

Czyszczenie gruntowne – środki do doczyszczania Swish

Oferowane środki do doczyszczania gruntownego wyróżniają się m.in. specjalnym składem (np. unikatową mieszaniną kwasów czy dodatkiem żywicy i drobin ściernych) dzięki czemu pozwolą na efektywne usunięcie zabrudzeń z różnych typów powierzchni. Posiadamy środki czystości do kuchni,  łazienki i innych pomieszczeń, odpowiednie zarówno do poziomego i pionowego czyszczenia kafelków oraz fug, jak i elementów wyposażenia (np. wykonanych ze stali nierdzewnej), nadając im równocześnie elegancki połysk.

Chemia profesjonalna Swish

Zapoznaj się z charakterystyką poszczególnych preparatów, aby w prosty sposób odnaleźć optymalny środek czyszczący. Nasze preparaty skutecznie usuwające rdzę, kamień wodny czy cementowe. Regularne stosowanie chemii przemysłowej Swish to recepta na utrzymanie czystości niezależnie od rodzaju powierzchni.

Rozwiń
Pokaż kategorie
Swish Polska sp. z o.o.
Biuro obsługi Klienta
Macierzysz, ul. Sławęcińska 8,
05-850 Ożarów Mazowiecki
Menu
Oferta
Centrum pobierania
Copyright © 2021 - Swish
Projekt strony internetowej stworzyła
Agencja UX Wzór
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram