Pielęgnacja powierzchni gresowych

Specjalistyczne środki do pielęgnacji posadzek gresowych, jakie możesz znaleźć w ofercie Swish, to preparaty o silnym i kompleksowym działaniu – co szczególnie istotne w przypadku wymagających powierzchni, narażonych na powstawanie zabrudzeń o różnej specyfice. Nasza chemia profesjonalna do gresu pozwoli na gruntowne oczyszczenie zarówno domowych posadzek – np. w sanitariatach czy na balkonie – jak i silnie eksploatowanych powierzchni w obiektach przemysłowych czy budynkach użyteczności publicznej. Zachęcamy do poznania charakterystyki oferowanych produktów.

Skuteczne czyszczenie i długotrwała ochrona posadzek gresowych

Popularność płytek gresowych wynika m.in. z wysokiej estetyki takiego rozwiązania oraz wytrzymałości. Jednak warunki eksploatacyjne w połączeniu z podatnością na zabrudzenia wymagają zastosowania odpowiednich preparatów, łączących w sobie efektywność działania z łatwością aplikacji. Takie właściwości zapewniają profesjonalne środki czystości Swish. Wydajne preparaty do doczyszczania gresu pozwalają na błyskawiczne usunięcie różnego typu zabrudzeń.

Profesjonalne środki czystości Swish

Oferowane preparaty przemysłowe do konserwacji posadzek gresowych, betonowych czy kamionkowych wyróżniają się opatentowaną, unikatową formułą. Proponujemy silnie działające środki oparte na działaniu kwasu fosforowego oraz substancji zasadowych. Aby pielęgnacja oraz impregnacja gresu i innych, wymagających powierzchni przebiegała właściwie i przyniosła optymalne efekty, zalecamy stosowanie obu typów preparatów.

Rozwiń
Pokaż kategorie
Swish Polska sp. z o.o.
Biuro obsługi Klienta
Macierzysz, ul. Sławęcińska 8,
05-850 Ożarów Mazowiecki
Menu
Oferta
Centrum pobierania
Copyright © 2021 - Swish
Projekt strony internetowej stworzyła
Agencja UX Wzór
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram