Preparaty zasadowe do mycia posadzek i mycia maszynowego

Osobną grupę profesjonalnych produktów do czyszczenia Swish stanowią środki zasadowe przeznaczone do mycia posadzek i maszynowego czyszczenia dużych powierzchni. Chemia profesjonalna Swish nie tylko pozwala na uzyskanie czystej powierzchni, ale też zabezpiecza ją przed niekorzystnymi czynnikami. Cechą produktów Swish jest również kompleksowa ochrona posadzek.

Z nami poradzisz sobie z każdym zabrudzeniem

Oferta Swish to m.in. uniwersalne preparaty myjące, które zwalczą nawet najtrudniejsze chemiczne i woskowe zabrudzenia z wszelkich posadzek, które są odporne na działanie wody i środków alkalicznych. W naszym asortymencie znajdziesz też preparaty pomocne w walce zabrudzeniami tłuszczowymi i woskowymi, które sprawdzą się w każdym zakładzie przemysłowym. Będą skuteczne nie tylko podczas do mycia zatłuszczonych posadzek, ale mogą być również z powodzeniem wykorzystywane podczas prania odzieży roboczej.

Nasze preparaty przemysłowe umożliwią usunięcie uporczywego brudu z nawet bardzo trudnych powierzchni. Jako producent chemii profesjonalnej zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest efektywność sprzątania z wykorzystaniem wybranych środków. Przykładamy również dużą wagę do wydajności i bezpieczeństwa stosowania (także dla środowiska naturalnego) naszych preparatów.

Wydajne i skuteczne preparaty do mycia posadzek

Wszędzie tam, gdzie troska o higienę jest priorytetem, a estetyka wnętrza ma istotne znaczenie, polecamy gamę produktów do mycia i pielęgnacji posadzek w obiektach wielkopowierzchniowych. Preparaty Swish ułatwiają skuteczne doczyszczanie powierzchni i  umożliwiają nabłyszczanie posadzek. Koncentraty Swish wykazują niezawodne działanie i są niezwykle wydajne. Dzięki temu zaoszczędzisz czas i pieniądze.

Rozwiń
Pokaż kategorie
Swish Polska sp. z o.o.
Biuro obsługi Klienta
Macierzysz, ul. Sławęcińska 8,
05-850 Ożarów Mazowiecki
Menu
Oferta
Centrum pobierania
Copyright © 2021 - Swish
Projekt strony internetowej stworzyła
Agencja UX Wzór
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram