Eliminatory odoru - Usuwanie przykrych zapachów

Skuteczne eliminatory odoru marki Swish

W asortymencie produktów marki Swish znajdziesz profesjonalne eliminatory odoru, które sprawdzą się niezawodnie wszędzie tam, gdzie występuje problem związany z uporczywym, nieprzyjemny zapachem. Specjalnie opatentowana formuła tych środków sprawia, że preparaty nie tylko eliminują drażniącą woń, ale także pochłaniają substancje organiczne odpowiedzialne za wydzielanie tych zapachów. W przeciwieństwie do większości preparatów mających na celu jedynie neutralizowanie nieprzyjemnych aromatów eliminatory odoru marki Swish nie maskują zapachu, ale skutecznie go eliminują i pozostawiają na długo świeżą woń.

Eliminatory odoru – pozbądź się skutecznie nieprzyjemnych zapachów

Eliminatory odoru Swish wykazują szerokie spektrum działania. Możesz użyć ich bez obaw na każdej powierzchni – są przeznaczone do usuwania zapachów z pomieszczeń użytkowych tj. kuchnia, łazienka, toaleta czy pokoje hotelowe, ale także sprawdzają się do bezpośredniego czyszczenia powierzchni typu pisuary, sedesy, kratki ściekowe i pojemniki na odpady. Nasze preparaty usuwają zapachy różnego pochodzenia jak na przykład:

  • dym tytoniowy,
  • piwo,
  • uryna i nieczystości,
  • farby i środki chemiczne,
  • ścieki,
  • pleśń,
  • zapachy z gotowania.

Eliminatory odoru dostępne w naszej ofercie są bezpieczne dla środowiska, a dodatkowo wyjątkowo łatwe w użyciu. Możesz zaaplikować je bezpośrednio na powierzchnię, aby usunąć źródło zapachu, dodać do środków czyszczących lub rozpylić w powietrzu. Jeśli chcesz cieszyć się świeżym i przyjemnym zapachem w swoim otoczeniu, zapraszamy do zakupu naszych innowacyjnych eliminatorów odoru w atrakcyjnych cenach.

Rozwiń
Pokaż kategorie
Swish Polska sp. z o.o.
Biuro obsługi Klienta
Macierzysz, ul. Sławęcińska 8,
05-850 Ożarów Mazowiecki
Menu
Oferta
Centrum pobierania
Copyright © 2021 - Swish
Projekt strony internetowej stworzyła
Agencja UX Wzór
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram