Bieżąca pielęgnacja posadzek

Mycie i ochrona posadzek – preparaty Swish

Czyszczenie posadzek to jedna ze standardowych czynności porządkowych, jednakże warto pamiętać, by proces ten przeprowadzić rzetelnie, przy użyciu specjalistycznych płynów do mycia podłóg. Problemów w usunięciu dostarczają bowiem osady, które powstają m.in. pod wpływem soli, twardej wody czy tłuszczu.  Dlatego też tak bardzo ważne jest stosowanie preparatów o sprawdzonej formule. Dzięki nim nie tylko usuniesz nawet najbardziej uporczywe zabrudzenia, lecz także zapewnisz posadzce wysoką ochronę przed ponownymi zabrudzeniami i zarysowaniami oraz wysoki połysk. Koncentraty Swish prócz skutecznego działania charakteryzują się wysoką wydajnością, ponieważ stosuje się je w dużych rozcieńczeniach, a przyjemne zapachy unoszą się w pomieszczeniach na długo, odświeżając je. Zapoznaj się z produktami do mycia i ochrony posadzek Swish i przekonaj się, że codzienna pielęgnacja podłóg może być jeszcze łatwiejsza i efektywniejsza!

Chemia profesjonalna do posadzek

Nasze produkty chemii profesjonalnej spotkały się z uznaniem tysięcy użytkowników! Wszystko dzięki skutecznym formułom, które gwarantują skuteczność i łatwość utrzymania czystości. Sygnowane marką Swish środki chemiczne do ochrony posadzek szybko wysychają, nie pozostawiają po sobie smug oraz przywracają powierzchniom ich dawny połysk. Ich neutralny odczyn pH sprawia, że idealnie sprawdzają się do czyszczenia posadzek szczególnie delikatnych na działanie czynników zewnętrznych, w tym również i tych, które pokryto woskiem lub zabezpieczono polimerami. Znakomicie sprawdzą się także do czyszczenia powierzchni w obiektach mieszkalnych. Ze względu na obojętne pH mogą być używane także do czyszczenia podłóg drewnianych. W ofercie znajdziecie m.in uniwersalne środki czyszczące idealne do codziennego użytku, preparaty wzbogacone o działanie nabłyszczające, a także silniejsze środki zmiękczające wodę i usuwające osady.

Rozwiń
Pokaż kategorie
Swish Polska sp. z o.o.
Biuro obsługi Klienta
Macierzysz, ul. Sławęcińska 8,
05-850 Ożarów Mazowiecki
Menu
Oferta
Centrum pobierania
Copyright © 2021 - Swish
Projekt strony internetowej stworzyła
Agencja UX Wzór
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram