Przemysł spożywczy i gastronomia

Chemia profesjonalna do branży HoReCa i nie tylko

Jeśli szukasz wysokowydajnych i skutecznych środków czyszczących o szerokim spektrum zastosowania, sięgnij po profesjonalne produkty Swish. Oferowane preparaty pozwolą zadbać o wysoki poziom sanitarny i higieniczny lokali gastronomicznych, a także zakładów przetwórstwa spożywczego, mleczarni, browarów i pozostałych miejsc usługowych z zapleczem kuchennym. Środki czystości do kuchni marki Swish sprawdzają się niezawodnie wszędzie tam, gdzie tradycyjne środki są nieskuteczne. Nasze koncentraty i detergenty myjące do gastronomii eliminują nawet najbardziej uporczywe zabrudzenia. Poza ich wysoką skutecznością są także bezpieczne do stosowania na powierzchniach takich jak stal nierdzewna, nikiel, szkło czy na pozostałych tworzywach sztucznych odpornych na działanie związków alkalicznych.

Kompleksowe mycie i czyszczenie – szeroki wybór produktów

Naszą zróżnicowaną ofertę preparatów myjących do zmywarek, naczyń czy sztućców uzupełniają również produkty do usuwania silnych zabrudzeń z powierzchni akcesoriów takich jak grille, piece, okapy, ruszty, płyty grzewcze. Znajdziesz u nas zarówno płyny do mycia ręcznego płaskich powierzchni, jak i środki do czyszczenia naczyń w zmywarkach, płyny do mycia piekarników i grillów, a także nabłyszczacze i odkamieniacze. Oferujemy również silne koncentraty myjące, które pozwalają usuwać osady mineralne czy rdzę z narzędzi kuchennych, bojlerów, kotłów czy blatów roboczych.

Rozwiń
Pokaż kategorie
Swish Polska sp. z o.o.
Biuro obsługi Klienta
Macierzysz, ul. Sławęcińska 8,
05-850 Ożarów Mazowiecki
Menu
Oferta
Centrum pobierania
Copyright © 2021 - Swish
Projekt strony internetowej stworzyła
Agencja UX Wzór
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram