Transport

Preparaty przemysłowe do mycia pojazdów – wielozadaniowe środki czyszczące

Seria wysokowydajnych koncentratów do czyszczenia pojazdów, Facto AT, to produkty specjalnie dedykowane do mycia środków transportu. W przeciwieństwie do tradycyjnych środków myjących są one całkowicie bezpieczne dla aluminium, pleksy i innych twardych powierzchni, zarówno lakierowanych, jak i emaliowanych. Dzięki temu produkty do czyszczenia środków transportu Swish znajdują wszechstronne zastosowanie. Nasze preparaty są niezawodne zarówno przy myciu zewnętrznych części samochodów osobowych, ciężarówek, autobusów i samolotów, jak i elewacji budynków. Każdy preparat jest wyjątkowo łatwy w aplikacji i ułatwia bezdotykowe mycie nawet silnie zabrudzonych powierzchni, także bez konieczności używania myjki wysokociśnieniowej, dlatego są to produkty zalecane do użycia także w myjniach samochodowych.

Profesjonalne środki czystości – gwarancja wysokiej skuteczności

Chemia profesjonalna marki Swish to produkty, które zapewnią Ci niezawodne działanie i zagwarantują doskonały efekt. Skoncentrowane preparaty myjące dostępne w naszej ofercie są oparte na alkalicznej formule, która gwarantuje usuwanie 100% brudu, śladów po owadach, kurzu, osadu i spalin, a także silniejszych zabrudzeń jak zacieki z olejów i smarów po rozcieńczeniu zimną lub gorącą wodą. Po umyciu każda powierzchnia jest nie tylko nieskazitelnie czysta, ale także zyskuje wysoki połysk. Dodatkowo nasze preparaty ulegają łatwej biodegradacji, dlatego są przyjazne dla środowiska.

Rozwiń
Pokaż kategorie
Swish Polska sp. z o.o.
Biuro obsługi Klienta
Macierzysz, ul. Sławęcińska 8,
05-850 Ożarów Mazowiecki
Menu
Oferta
Centrum pobierania
Copyright © 2021 - Swish
Projekt strony internetowej stworzyła
Agencja UX Wzór
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram