Preparaty specjalne

Walka z uporczywymi zabrudzeniami? Sprawdź produkty marki Swish!

W naszym asortymencie znajdziesz szeroki wybór preparatów dedykowanych do czyszczenia różnego rodzaju powierzchni i elementów wyposażenia. Posiadamy preparaty do mycia powierzchni szklanych, przedmiotów ze stali nierdzewnej, aluminium czy chromu, a także mebli drewnianych i materiałów drewnopodobnych. Wybierając środki przeznaczone do czyszczenia konkretnych tworzyw, masz gwarancję ich wysokiej skuteczności, a także bezpieczeństwa dla powierzchni.

Zadbaj kompleksowo o czystość – postaw na profesjonalne środki czystości

Chemia profesjonalna Swish ma nie tylko potwierdzoną skuteczność, ale jest także wydajna, a jednocześnie wykazuje natychmiastowe działanie. Dostępne preparaty posiadają specjalnie opracowaną formułę, która usuwa nawet najbardziej uporczywe zabrudzenia i tłuste plamy, nie pozostawiając zacieków ani smug. Główne zalety preparatów dostępnych w naszej ofercie to:

  • niska zawartość silikonu,
  • łatwa aplikacja,
  • zabezpieczenie powierzchni przed ponownym zabrudzeniem,
  • długotrwały połysk po zastosowaniu.

Każdy z naszych środków czystości jest przeznaczony zarówno do użytku domowego, jak i do czyszczenia powierzchni w miejscach użyteczności publicznej tj. szkoły, baseny, instytucje publiczne, biura czy urzędy. Dostępna w naszym asortymencie chemia profesjonalna pozwala ograniczyć rozprzestrzenianie się wirusów i bakterii, a jednocześnie gwarantuje wysoki standard higieniczny i sanitarny tego rodzaju obiektów. Jeśli zależy Ci na specjalnych produktach czyszczących wysokiej jakości, zapraszamy do zakupów naszych preparatów marki Swish.

Rozwiń
Pokaż kategorie
Swish Polska sp. z o.o.
Biuro obsługi Klienta
Macierzysz, ul. Sławęcińska 8,
05-850 Ożarów Mazowiecki
Menu
Oferta
Centrum pobierania
Copyright © 2021 - Swish
Projekt strony internetowej stworzyła
Agencja UX Wzór
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram