Mycie tłustych powierzchni – z produktami Swish to proste!

29 listopada 2022

Jednym z największych wyzwań, jeśli chodzi o utrzymanie czystości zaplecza restauracyjnego, jest pozbycie się trudnych osadów. Czasochłonne i męczące sprzątanie kuchni nie daje satysfakcjonującego rezultatu? Postaw na profesjonalne środki czyszczące Swish i raz na zawsze rozpraw się z tłustymi plamami.

Profesjonalne i skuteczne usuwanie tłustych plam

Tłuste plamy należą do zabrudzeń najtrudniejszych do usunięcia. Do walki z nimi najlepiej sięgać po profesjonalną chemię HoReCa, która dzięki wyższemu stężeniu środków aktywnych radzi sobie z nimi skuteczniej i szybciej! Sektory hotelarski i gastronomiczny to branże, w których czystość gra kluczową rolę, dlatego wymagają stosowania chemii profesjonalnej.

Wybierając środek czystości usuwający tłuste plamy, należy przede wszystkim zapoznać się z jego przeznaczeniem i porównać je do naszych potrzeb. Nieodpowiednie dopasowanie preparatu czyszczącego może prowadzić do nieodwracalnego uszkodzenia czyszczonej powierzchni i wygenerowania zbędnych kosztów np. związanych z koniecznością kupna nowego sprzętu.

Swish do usuwania tłustych plam z każdej powierzchni

Jako pracownik lub właściciel restauracji doskonale wiesz, że tłuste plamy mogą pojawić się wszędzie. Blaty, podłogi, ściany, meble to powierzchnie najbardziej narażone na tłuste zabrudzenia a zarazem miejsca, których czystość jest wizytówką Twojego lokalu.

Tłustych plam i osadów pozbędziesz się z preparatem Swish Super Clean. Jest on dedykowany do usuwania plam oleju, tłuszczu czy zanieczyszczeń pozostawionych przez żywność. Praktyczna butelka z atomizerem ułatwia aplikację preparatu na dowolną powierzchnię. Następnie wystarczy przetrzeć je szmatką lub gąbką bez konieczności spłukiwania. Wyjątkiem są powierzchnie mające bezpośredni kontakt z żywnością – te należy spłukać bieżącą wodą.

Swish do usuwania tłustych plam ze szkła

W przypadku usuwania tłustych plam ze szkła, najlepiej sprawdzi się Swish Glass Clean. Jego bezpieczna formuła umożliwia zastosowanie na wszystkich szklanych powierzchniach w kuchni oraz na sali restauracyjnej. Wykorzystaj go do czyszczenia szklanych elementów wyposażenia w tym lamp, blatów, elementów okapu.

Glass Clean można używać w formie spryskiwacza lub podczas mycia ręcznego, nanosząc go bezpośrednio na miękką ściereczkę. Preparat skutecznie usuwa tłuste plamy, pozostawiając na czyszczonej powierzchni warstwę chroniącą przed ponownym zabrudzeniem.

Swish do zadań specjalnych

Sadza oraz olej to połączenie spotykane w kuchni każdej restauracji. Tworzy uporczywe plamy oraz osady, których nie da się skutecznie usunąć zwykłymi środkami czystości. W takiej sytuacji sięgnij po Swish JET. To profesjonalny środek doskonały do zastosowania w HoReCa, skutecznie usuwający wszystkie uporczywe zabrudzenia z każdej powierzchni. Zastosuj go do wyczyszczenia plam na podłodze w kuchni, blatów roboczych, usunięcia przepaleń z kuchenki czy piekarnika. Bez trudu usunie wszelkie przypalone resztki jedzenia z pieca konwekcyjnego. Jest niezastąpiony podczas czyszczenia rusztu grilla! 

Zapisz się na newsletter

Nie przegap nowości

Raz w miesiącu otrzymasz zestawienie nowych artykułów oraz darmowe materiały.

Newsletter

O stronie

Specjalizujemy się w produkcji chemicznych środków czystości i produktów do dezynfekcji. O sprzątaniu wiemy już prawie wszystko! Na naszym blogu chętnie podzielimy się z Wami praktycznymi wskazówkami, które ułatwią Wam walkę z uciążliwym brudem. Dowiecie się, jak efektywnie wykorzystywać profesjonalną chemię do sprzątania i dezynfekcji powierzchni, nie ponosząc przy tym wysokich kosztów!

Popularne artykuły

Swish Polska sp. z o.o.
Biuro obsługi Klienta
Macierzysz, ul. Sławęcińska 8,
05-850 Ożarów Mazowiecki
Menu
Oferta
Centrum pobierania
Copyright © 2021 - Swish
Projekt strony internetowej stworzyła
Agencja UX Wzór
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram