Wakacje wolne od koronawirusa – zapewnij bezpieczeństwo gościom Twojego hotelu!

24 czerwca 2021

Trwający sezon turystyczny będzie zdecydowanie lepszy niż zeszłoroczny. Właściciele hoteli muszą jednak zapewnić gościom hotelowym odpowiednie warunki sanitarne. Przeszkolony personel oraz kontrola jakości jest kluczem, aby sprzątanie hotelu było wydajne. Równie ważne są także profesjonalne środki czystości, które pozwolą dokładnie wyczyścić każdą powierzchnię. Podczas wybierania odpowiednich produktów do sprzątania warto zdecydować się na chemię profesjonalną HoReCa, czyli środki czystość dedykowane branży hotelarskiej i gastronomicznej.

Sprzątanie łazienki w hotelu – co sprawdzi się najlepiej?

Hotelowa łazienka jest miejscem, na które należy zwrócić szczególną uwagę. Produktem, który doskonale poradzi sobie z umyciem luster, tworzyw sztucznych oraz wszelkiego rodzaju powierzchni zmywalnych jest Glass Clean, który stworzony został na bazie alkoholu, dzięki czemu szybko wysycha i nie pozostawia na powierzchni żadnych smug ani zacieków. Usunie nawet najgorsze zabrudzenia i odpowiednio zabezpieczy powierzchnię przez ponownym ich zabrudzeniem.

Odpowiednia pielęgnacja posadzek jest równie ważna. Tu dobrym wyborem będzie SP-300 Washroom Cleaner, który można z powodzeniem wykorzystać do codziennego mycia płytek ściennych i podłogowych. Może również zostać wykorzystany do bieżącego mycia sedesów, pryszniców czy wanien – będzie więc uniwersalnym preparatem do czyszczenia łazienki.

Kolejnym produktem, na który warto zwrócić uwagę, jest Sani Clean, który przeznaczony jest do usuwania osadów mydlanych, kamienia, nacieków z rdzy, a także plam z tłuszczu. Ten profesjonalny środek do czyszczenia łazienek nie wykazuje właściwości żrących, dzięki czemu jest niezwykle bezpieczny, a także wyróżnia się przyjemnym zapachem. Zapobiega również przed szybkim osadzaniem się brudu. Preparat jest gotowy do użycia, a codzienne prace ułatwi wygodna butelka ze spryskiwaczem.

Sprzątanie pokoju hotelowego

Meble hotelowe drewniane lub drewnopodobne wymagają specjalnej pielęgnacji. Office Clean jest produktem, który sprawdzi się przy codziennym, rutynowym sprzątaniu powierzchni zarówno matowych, jak i tych błyszczących. Dzięki niemu możliwe jest pozbycie się w łatwy sposób kurzu, tłuszczu czy przebarwień. Dodatkowo jego formuła ochronna ma za zadanie zabezpieczyć mebel przed szybkim osadzaniem się brudu. Co ważne, z pomocą Office Clean wyczyścisz też sprzęt RTV – telewizory, telefony czy monitory komputerów; nie ma zatem potrzeby kupowania kolejnego środka specjalnie do pozbywania się kurzu i zabrudzeń z elektroniki. Niezwykle istotne jest również to, że Office Clean, podobnie jak Glass Clean, jest produktem łatwo biodegradowalnym, który jednocześnie pozostawia po sobie świeży, przyjemny zapach.

Jeśli natomiast chodzi o ryzyko zarażenia się koronawirusem, to będzie ono znacznie zmniejszone, jeśli do dezynfekcji wybierzesz preparat Quato 78 Plus. Płyn posiada niezwykle szerokie spektrum działania i w łatwy sposób pozbywa się wirusów, bakterii i grzybów. Może być użyty zarówno do powierzchni zanieczyszczonych krwią lub substancjami organicznymi, jak i również do codziennej pielęgnacji wszystkich miejsc, które mogłyby stać się źródłem infekcji. Quato 78 Plus dzięki swoim właściwościom myjącym może być również z powodzeniem wykorzystywany do codziennej pielęgnacji –dzięki recepturze opartej na amoniowych substancjach czynnych nie uszkadza powierzchni. Wykorzystanie środka pomoże też w walce z przykrymi zapachami. Z naszego poprzedniego wpisu możecie się natomiast dowiedzieć, że Quato 78 Plus doskonale sprawdzi się też do zamgławiania pomieszczeń.

Tapicerki, dywany czy wykładziny bywają trudne w czyszczeniu. Do kompleksowego prania można wykorzystać jeden z naszych produktów:

  • Plush – wysoko pieniący preparat, który doskonale sprawdzi się do prania tkanin metodą pianową lub z użyciem maszyny piorącej.
  • Aromx 80 – jest odpowiednim wyborem do prania z wykorzystaniem urządzeń piorących metodą ekstrakcyjną lub parową
  • ES93+ Encapsulation Cleaner – idealny wybór do czyszczenia kapsułowego.

Kiedy plama na dywanie lub tkaninie jest trudna do usunięcia, warto sięgnąć po gotowy do użytku preparat Stain Remover. Klej, rozlane wino czy kawa – żadne zabrudzenie nie będzie dla niego wyzwaniem. Oprócz pozbycia się plam oraz przykrego zapachu Stain Remover przywróci również tkaninom ich naturalne kolory. Środek jest wygodny w aplikacji (butelka ze spryskiwaczem), co bardzo doceniają pracownicy odpowiedzialni za utrzymanie czystości w pokojach hotelowych.

Profesjonalne preparaty do czyszczenia HoReCa sprawią, że utrzymanie porządku i czystości w hotelu będzie znacznie łatwiejsze. Regularne sprzątanie, szczególnie w dobie koronawirusa, jest kluczowe, aby zapewnić gościom hotelowym bezpieczeństwo.

Zapisz się na newsletter

Nie przegap nowości

Raz w miesiącu otrzymasz zestawienie nowych artykułów oraz darmowe materiały.

Newsletter

O stronie

Specjalizujemy się w produkcji chemicznych środków czystości i produktów do dezynfekcji. O sprzątaniu wiemy już prawie wszystko! Na naszym blogu chętnie podzielimy się z Wami praktycznymi wskazówkami, które ułatwią Wam walkę z uciążliwym brudem. Dowiecie się, jak efektywnie wykorzystywać profesjonalną chemię do sprzątania i dezynfekcji powierzchni, nie ponosząc przy tym wysokich kosztów!

Popularne artykuły

Swish Polska sp. z o.o.
Biuro obsługi Klienta
Macierzysz, ul. Sławęcińska 8,
05-850 Ożarów Mazowiecki
Menu
Oferta
Centrum pobierania
Copyright © 2021 - Swish
Projekt strony internetowej stworzyła
Agencja UX Wzór
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram