Facto PM 20 – w jakich branżach znajdzie zastosowanie?

2 czerwca 2021

Facto PM 20 to silnie skoncentrowany środek kwasowy, który bardzo dobrze usuwa takie zanieczyszczenia jak kamień, rdza czy osady mineralne. Jednocześnie jest doskonałym środkiem myjącym, przez co sprawdza się w wielu branżach. Ważną jego cechą jest to, iż ulega on łatwej biodegradacji z uwagi na kryteria OECD.

Facto PM 20 – działanie

Środek Facto PM 20 został stworzony z silnie działających substancji – działając synergicznie, dają znakomity rezultat w postaci szybkiego rozpuszczania każdego zabrudzenia. Dzięki temu nie ma konieczności używania siły czy narzędzi do szorowania, aby dokładnie i efektywnie oczyścić zanieczyszczoną powierzchnię. Środek ma postać koncentratu, którego stężenie można dopasować do potrzeb, dzięki rozpuszczeniu w zimnej lub ciepłej wodzie. To również sprawia, iż środek ten jest bardzo wydajny, a co za tym idzie ekonomiczny. Pozytywnie działa również na środowisko, gdyż rzadkie wymienianie nowych opakowań nie powoduje generowania większej ilości zużytych pojemników z tworzyw sztucznych. Ten preparat kwasowy jest nie tylko bardzo praktyczny i skuteczny, ale zwiększa również efektywność pracy oraz jej komfort.

W jakich branżach sprawdzi się preparat Facto PM 20?

Chemia profesjonalna, w tym środek Facto PM 20, może być stosowana w wielu gałęziach przemysłu. Ten silnie skoncentrowany preparat kwasowy doskonale sprawdza się między innymi w przetwórstwie spożywczym. Może być używany w układach zamkniętych CIP, co jest potwierdzeniem bezpieczeństwa jego stosowania. Bez problemu czyści narzędzia kuchenne, kotły oraz blaty robocze, więc to doskonały wybór, jeśli szukasz wydajnego środka czystości do kuchni. Nie tylko w przetwórstwie mięsnym czy owocowo-warzywnym jest stosowany z dużym powodzeniem. Idealnie radzi sobie podczas czyszczenia sanitariatów i  basenów kąpielowych, gdzie konieczne jest zachowanie wysokiego poziomu higieny.

Facto PM 20 doskonale radzi sobie z uporczywymi osadami i rdzą

Nasz preparat pozwoli Ci utrzymać maszyny przemysłowe w doskonałej czystości

Zapisz się na newsletter

Nie przegap nowości

Raz w miesiącu otrzymasz zestawienie nowych artykułów oraz darmowe materiały.

Newsletter

O stronie

Specjalizujemy się w produkcji chemicznych środków czystości i produktów do dezynfekcji. O sprzątaniu wiemy już prawie wszystko! Na naszym blogu chętnie podzielimy się z Wami praktycznymi wskazówkami, które ułatwią Wam walkę z uciążliwym brudem. Dowiecie się, jak efektywnie wykorzystywać profesjonalną chemię do sprzątania i dezynfekcji powierzchni, nie ponosząc przy tym wysokich kosztów!

Popularne artykuły

Swish Polska sp. z o.o.
Biuro obsługi Klienta
Macierzysz, ul. Sławęcińska 8,
05-850 Ożarów Mazowiecki
Menu
Oferta
Centrum pobierania
Copyright © 2021 - Swish
Projekt strony internetowej stworzyła
Agencja UX Wzór
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram