Zadbaj o bezpieczeństwo sanitarne w szkole – wybierz QUATO 78 PLUS!

20 sierpnia 2021

Rok szkolny 2020/2021 zbliża się wielkimi krokami. Będzie to rok inny niż wszystkie, ale zarówno uczniowie, jak i nauczyciele, liczą na to, że będzie lepszy niż poprzedni. Do szkół wraca nauczanie stacjonarne, więc przed dyrekcją i kadrą nauczycielską pojawiają się nowe wyzwania – muszą zadbać nie tylko o edukację i wychowanie, ale również bezpieczeństwo sanitarne swoich podopiecznych. Zakup odpowiednich środków dezynfekcyjnych jest niezbędny.

Główne zalecenia rządowe

Pandemia wprowadziła wiele zmian w codziennym życiu i wymusiła szereg ograniczeń. Maseczki, stosowanie środków dezynfekcyjnych, lockdown – to wszystko stało się nową rzeczywistością Polaków. Jednak grupą, która ucierpiała na tym najbardziej, są uczniowie. Nauczanie zdalne pozbawiło ich relacji koleżeńskich i mocno zawęziło kontakty towarzyskie. Wielu rodziców ma również zastrzeżenia co do jakości kształcenia na odległość. Dlatego wszyscy odetchnęli z ulgą na wieść o powrocie dzieci do szkół.

Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Ministerstwem Zdrowia i Głównym Inspektoratem Sanitarnym wystosowało zalecenia, dzięki którym powrót ten ma być bezpieczny. Obowiązuje pięć głównych zasad:

  • dystans (1,5 m odstępu między osobami),
  • higiena (częste mycie lub dezynfekcja rąk, ochrona podczas kichania i kaszlu)
  • maseczka,
  • wietrzenie,
  • i najważniejsza: dezynfekcja (odpowiednie środki dezynfekcyjne do mycia powierzchni i wyposażenia klas szkolnych).

Skuteczne środki dezynfekcyjne – Swish Quato 78 Plus

Szkoła jest zobowiązana przeprowadzać regularne czyszczenie klas oraz ich wyposażenia środkami do dezynfekcji. W salach gimnastycznych sprzęt sportowy powinien być dezynfekowany po każdym użyciu, a środki dezynfekcyjne powinny być użyte do codziennego mycia podłogi.

Swish QUATO 78 PLUS to preparat myjąco-dezynfekujący w formie koncentratu lub gotowej do użytku. Ma sprawdzone działanie i sprawnie pozbywa się bakterii, grzybów i wirusów, w tym koronawirusa SARS-CoV-2. Nadaje się do czyszczenia podłóg, ścian, mebli, automatów sprzedających, sprzętów sanitarnych oraz wszelkich innych powierzchni odpornych na działanie wody. Preparat w sprayu sprawdzi się podczas szybkiej dezynfekcji ławek w czasie przerwy, a koncentrat będzie wygodny w użyciu do mycia podłóg i ścian, a także do zamgławiania pomieszczeń.

Zapewnienie higieny i bezpieczeństwa sanitarnego uczniów będzie kluczowe dla dyrekcji szkół. Wybierając Swish QUATO 78 stawiasz na ekonomiczny produkt o skutecznym działaniu.

Zapisz się na newsletter

Nie przegap nowości

Raz w miesiącu otrzymasz zestawienie nowych artykułów oraz darmowe materiały.

Newsletter

O stronie

Specjalizujemy się w produkcji chemicznych środków czystości i produktów do dezynfekcji. O sprzątaniu wiemy już prawie wszystko! Na naszym blogu chętnie podzielimy się z Wami praktycznymi wskazówkami, które ułatwią Wam walkę z uciążliwym brudem. Dowiecie się, jak efektywnie wykorzystywać profesjonalną chemię do sprzątania i dezynfekcji powierzchni, nie ponosząc przy tym wysokich kosztów!

Popularne artykuły

Swish Polska sp. z o.o.
Biuro obsługi Klienta
Macierzysz, ul. Sławęcińska 8,
05-850 Ożarów Mazowiecki
Menu
Oferta
Centrum pobierania
Copyright © 2021 - Swish
Projekt strony internetowej stworzyła
Agencja UX Wzór
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram