Czym różnią się neutralizatory zapachów od konwencjonalnych odświeżaczy powietrza?

12 sierpnia 2021

Zapachy, które unoszą się w danym pomieszczeniu, decydują o pierwszym wrażeniu gości czy klientów odwiedzających konkretny lokal. Samodzielnie usuwanie nieprzyjemnych zapachów stanowi duże wyzwanie, dlatego aby zadbać o pozytywne wizerunek danego miejsca, warto sięgnąć po profesjonalne środki do odświeżania powietrza i neutralizowania nieprzyjemnych zapachów.

Neutralizacja zapachów a odświeżanie powietrza – różnice

Eliminowanie nieprzyjemnych zapachów może odbywać się poprzez neutralizację lub odświeżenie. Choć wiele osób uważa oba sposoby za tożsame, różnią się one między sobą. Neutralizowanie polega głównie na usuwaniu przykrych woni. Składniki środków neutralizujących pochłaniają cząsteczki odpowiedzialne za wydzielanie zapachów i je eliminują (neutralizują). Formuła eliminatorów odoru, opiera się na aktywnych nanocząsteczkach srebra lub szczepach aktywnych bakterii. Z kolei odświeżacze powietrza wnoszą do pomieszczenia przyjemny aromat, który jest rozpylany w postaci mgiełki zapachowej. Uwalniana kompozycja zapachowa, mimo tego że odświeża pomieszczenie, utrzymuje się w nim przez pewien czas i służy jedynie do zamaskowania przykrych woni. Aby efekt był długotrwały, należy sukcesywnie aplikować odświeżacz, natomiast neutralizatory charakteryzują się znacznie dłuższym czasem działania. Co więcej, nie ma potrzeby stosowania dodatkowo odświeżaczy powietrza – neutralizatory Swish zostały wzbogacone o kompozycję zapachową.

Profesjonalne neutralizatory zapachu – zwalcz przykry zapach z produktami Swish

Jeśli zależy Ci na skutecznym pozbyciu się uporczywych zapachów alkoholu, uryny, dymu tytoniowego czy farb malarskich, postaw na skuteczne eliminatory odoru o szerokim spektrum działania. W ofercie Swish znajdziesz skuteczne środki pozwalające usunąć nieprzyjemną woń. Preparaty AROMX 35 czy AROMX 60 łączą w sobie działanie neutralizatorów i odświeżaczy powietrza. Są one przeznaczone do codziennego użytku, a na tle innych produktów wyróżnia je wysoka skuteczność oraz wyjątkowa wydajność. Skoncentrowany i precyzyjnie dobrany skład naszych produktów pozwoli Ci szybko i na długo pozbyć się odorów niezależnie od ich źródła. Nasze środki mają potwierdzone działanie w walce z przykrymi zapachami dymu tytoniowego, uryny, piwa, ścieków, odpadów, chemikaliów i innych.

Zapisz się na newsletter

Nie przegap nowości

Raz w miesiącu otrzymasz zestawienie nowych artykułów oraz darmowe materiały.

Newsletter

O stronie

Specjalizujemy się w produkcji chemicznych środków czystości i produktów do dezynfekcji. O sprzątaniu wiemy już prawie wszystko! Na naszym blogu chętnie podzielimy się z Wami praktycznymi wskazówkami, które ułatwią Wam walkę z uciążliwym brudem. Dowiecie się, jak efektywnie wykorzystywać profesjonalną chemię do sprzątania i dezynfekcji powierzchni, nie ponosząc przy tym wysokich kosztów!

Popularne artykuły

Swish Polska sp. z o.o.
Biuro obsługi Klienta
Macierzysz, ul. Sławęcińska 8,
05-850 Ożarów Mazowiecki
Menu
Oferta
Centrum pobierania
Copyright © 2021 - Swish
Projekt strony internetowej stworzyła
Agencja UX Wzór
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram