Powierzchnie mające kontakt z żywnością – jak o nie dbać z produktami Swish?

6 lutego 2024

Pracując w gastronomii warto mieć świadomość, jak ważne dla zdrowia pracowników oraz klientów jest zachowanie powierzchni roboczych w nieskazitelnej czystości. Szeroka gama produktów do czyszczenia powierzchni mających kontakt z żywnością marki Swish zdecydowanie ułatwia czyszczenie poszczególnych elementów po przyrządzaniu surowego mięsa, ryb oraz innych produktów spożywczych.

Produkty Swish pozwolą zachować idealną czystość blatów i narzędzi kuchennych

Wydajny koncentrat Swish Food Service umożliwia samodzielne przygotowanie środka do dezynfekcji, który doskonale chroni między innymi przed wirusami i bakteriami. Produkt świetnie sprawdzi się w domowej kuchni, restauracjach oraz firmach zajmujących się przetwórstwem mięsa i barach szybkiej obsługi. Doskonale usuwa brud kuchenny, tłuszcz, zapieczenia czy zadymienia. Może być stosowany na powierzchniach mających bezpośredni kontakt z żywnością, jednak należy pamiętać, aby takie powierzchnie spłukać wodą po zastosowaniu preparatu, tak aby pozbyć się wszelkich możliwych jego pozostałości.

Kolejnym produktem wartym uwagi jest Swish Clean & Green Dish Detergent, czyli profesjonalny płyn do ręcznego mycia naczyń, który pozwoli pozbyć się wszelkich zabrudzeń. Zawiera substancje nawilżające dłonie, doskonale pieni i charakteryzuje się wysoką wydajnością. Skutecznie usuwa tłuszcz i wszelkie inne zabrudzenia kuchenne.

Uniwersalne produkty czyszczące to gwarancja higieny i bezpieczeństwa w każdych warunkach

Swish De-Grease to uniwersalny środek czyszcząco-odtłuszczający. Charakteryzuje się bardzo szerokim spektrum zastosowań. Szybko i łatwo usuwa tłuste plamy, uporczywy brud, sadzę i inne zabrudzenia charakterystyczne dla przemysłu spożywczego. Świetnie sprawdzi się w czyszczeniu blatów, stolików, lad, a nawet okapów czy ścian.

Do wyjątkowo uporczywych zabrudzeń dedykowany jest produkt Food Service 5000. Z łatwością usuwa on nagromadzony tłuszcz, przypalenia, zadymienia i inne trudne do usunięcia zabrudzenia. Doskonały do czyszczenia grilli, rusztów, piekarników, komór wędzarniczych, pieców konwekcyjno-parowych czy kominków.

Zapisz się na newsletter

Nie przegap nowości

Raz w miesiącu otrzymasz zestawienie nowych artykułów oraz darmowe materiały.

Newsletter

O stronie

Specjalizujemy się w produkcji chemicznych środków czystości i produktów do dezynfekcji. O sprzątaniu wiemy już prawie wszystko! Na naszym blogu chętnie podzielimy się z Wami praktycznymi wskazówkami, które ułatwią Wam walkę z uciążliwym brudem. Dowiecie się, jak efektywnie wykorzystywać profesjonalną chemię do sprzątania i dezynfekcji powierzchni, nie ponosząc przy tym wysokich kosztów!

Popularne artykuły

Swish Polska sp. z o.o.
Biuro obsługi Klienta
Macierzysz, ul. Sławęcińska 8,
05-850 Ożarów Mazowiecki
Menu
Oferta
Centrum pobierania
Copyright © 2021 - Swish
Projekt strony internetowej stworzyła
Agencja UX Wzór
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram