Zapach a zadowolenie gości w hotelu  – dlaczego warto postawić na dobre środki czystości?

25 lipca 2023

Prowadzenie hotelu lub hostelu wiąże się z wielokierunkowym działaniem i zadbaniem o szereg różnych aspektów, które wpłyną na zadowolenie gości, a co za tym idzie polecanie obiektu innym, potencjalnym klientom. Niewątpliwie jednym z podstawowych kryteriów, według których oceniana jest baza hotelowa, jest czystość pomieszczeń i znajdujących się w nich urządzeń. Uczucie odpowiedniego poziomu higieny i świeżości lokali hotelowych może być zintensyfikowane dzięki przyjemnemu zapachowi, który uzyskać można, stosując wysokiej jakości preparaty.

Miły aromat świeżości dla każdego pomieszczenia

Jednym z produktów, które z powodzeniem zneutralizują nieprzyjemne zapachy w każdym wnętrzu, sprawiając, że przebywanie w nim okaże się znacznie przyjemniejsze, są odświeżacze powietrza marki Swish z Linii Essence. Zagwarantują one długo utrzymujący się, miły aromat, a wygodna forma rozpylacza zapewni szybkie i bezproblemowe stosowanie środka. Trzy różne nuty zapachowe do wyboru powodują, że zapach nie będzie się nudził. Odświeżacze Swish Essence skutecznie pokrywają nieprzyjemne zapachy w sanitariatach, odory dymu papierosowego, koszów na śmieci, a także inne, typowe źródła przykrego zapachu.

Skuteczne czyszczenie i ładny zapach – czy to możliwe?

Szybkie i skuteczne czyszczenie wszelkiego rodzaju zabrudzeń pomieszczeń w hotelach to cel każdej ekipy sprzątającej. Żeby jednak efekt wykonanej pracy był w pełni zadowalający warto, aby preparat czyszczący pozostawiał po sobie również świeży, długotrwały zapach. Takimi cechami charakteryzuje się kompleksowy środek Powerhouse od Swish, dostępny obecnie w poprawionej, ulepszonej wersji. Jest on skuteczny w przypadku wielu rodzajów silnych zabrudzeń, takich jak plamy z tłuszczów, żywicy, barwników spożywczych, sadzy czy przypaleń. Doskonale sprawdza się w doczyszczaniu blatów, powierzchni z tworzyw sztucznych, urządzeń RTV i innych. Nowa formuła Powerhouse, to również odświeżona nuta zapachowa. Sprawia ona, że zarówno proces czyszczenia jak i efekt końcowy jest przyjemniejszy.

To tylko dwa przykłady z szerokiej oferty preparatów marki Swish. Znajdują się wśród nich produkty uniwersalne oraz te przeznaczone do konkretnego rodzaju powierzchni, umożliwiające ich kompleksową pielęgnację. Mając na uwadze zadowolenie gości hotelowych i polepszenie ich samopoczucia, warto skorzystać z profesjonalnych srodków czystości Swish.

Zapisz się na newsletter

Nie przegap nowości

Raz w miesiącu otrzymasz zestawienie nowych artykułów oraz darmowe materiały.

Newsletter

O stronie

Specjalizujemy się w produkcji chemicznych środków czystości i produktów do dezynfekcji. O sprzątaniu wiemy już prawie wszystko! Na naszym blogu chętnie podzielimy się z Wami praktycznymi wskazówkami, które ułatwią Wam walkę z uciążliwym brudem. Dowiecie się, jak efektywnie wykorzystywać profesjonalną chemię do sprzątania i dezynfekcji powierzchni, nie ponosząc przy tym wysokich kosztów!

Popularne artykuły

Swish Polska sp. z o.o.
Biuro obsługi Klienta
Macierzysz, ul. Sławęcińska 8,
05-850 Ożarów Mazowiecki
Menu
Oferta
Centrum pobierania
Copyright © 2021 - Swish
Projekt strony internetowej stworzyła
Agencja UX Wzór
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram