Czysty zakład pracy, czyli przegląd środków Swish dla przemysłu

4 lipca 2023

Porządek i czystość na stanowiskach pracy w przemyśle są istotne dla bezpieczeństwa pracowników oraz efektywności produkcji. Zmagając się z uporczywymi zanieczyszczeniami, takimi jak tłuszcz, olej czy plamy po gumach i substancjach chemicznych, menadżerowie muszą wybierać odpowiednie środki czystości. Sprawdź propozycje marki Swish, oferującej profesjonalne preparaty przemysłowe.

Środki czystości Swish dla przemysłu

Najważniejszym kryterium przy wyborze środków czystości jest ich skuteczność w eliminacji konkretnych rodzajów zabrudzeń. W tym kontekście warto zwrócić uwagę na preparaty przemysłowe marki Swish, które cechuje wysoka skuteczność i wydajność. Specjalnie opracowane kompozycje środków powierzchniowo czynnych i wysoki poziom skoncentrowania preparatów pozwalają dostosować siłę środka do różnego natężenia brudu występującego w zakładach przemysłowych. Nasze środki zapewniają wysoką skuteczność, łatwość użycia i bezpieczeństwo dla czyszczonych powierzchni. Preparaty Swish szczególnie polecane do pielęgnacji podłóg wykonanych z kamienia, betonu, a także powierzchni malowanych proszkowo.

Preparaty przemysłowe: rodzaje

W ofercie marki Swish znajdziemy preparaty skierowane do różnorodnych zastosowań. Należą do nich m.in.:

  • Preparaty niskoalkaiczne

Doskonałe do usuwania śladów po gumie, takie jak FACTO HD43. Preparat ten, o pH pomiędzy 8.0 a 9.0, skutecznie radzi sobie z usuwaniem śladów z gumy, które są szczególnie trudne do usunięcia, a także doskonale rozpuszcza zalegający brud, klej, smar czy olej. Niskoalkaliczny charakter produktu sprawia, że jest bezpieczny dla wrażliwych powierzchni, takich jak na przykład posadzki żywiczno-epoksydowe.

  • Odtłuszczacze przemysłowe

Idealne do usuwania olejów, smarów i smoły z różnych powierzchni. Facto HD40 – silny przemysłowy odtłuszczacz na bazie ekstraktów z owoców cytrusowych. Dzięki pH: 12,0-13,0 szybko i skutecznie usuwa wszelkie zabrudzenia tłuszczowe, ropopochodne, smary itp. Do tej grupy zalicza się również Facto HD41 CleanMax – bardzo silny środek na bazie wodorotlenków do gruntownego mycia silnie zabrudzonych posadzek. Facto HD41 radzi sobie z najtrudniejszym, nagromadzonym brudem, polecany do wszelkich narażonych na silne zabrudzenia posadzek betonowych, powierzchni produkcyjnych itp.

  • Preparaty uniwersalne

Do stosowania na wszelkich powierzchniach zmywalnych, narzędziach, do czyszczenia maszyn itp. Do tych zastosowań proponujemy na przykład CITRO GLEAM, uniwersalny preparat usuwający tłuszcz, olej, ślady po naklejkach itp.

Dlaczego Swish?

Istotnym atutem środków czystości Swish jest ich wysoka koncentracja. Sprawia to, że są niezwykle wydajne i skuteczne, a szeroki zakres dozowań pozwala na ich wszechstronne wykorzystanie, zarówno do gruntownego doczyszczania posadzek, jak i do ich codziennego zmywania. Szeroka gama produktów pozwala dobrać optymalne rozwiązanie dla każdego problemu jaki może się pojawić w utrzymaniu czystości powierzchni przemysłowych. Dobór właściwych środków czystości to nie tylko kwestia estetyki, ale przede wszystkim bezpieczeństwo i efektywność procesu sprzątania. Sprawnie i skutecznie wykonana usługa pozwala zminimalizować jej wpływ na ewentualny czas przestoju linii produkcyjnych co wprost przekłada się na zadowolenie klienta.

Zapisz się na newsletter

Nie przegap nowości

Raz w miesiącu otrzymasz zestawienie nowych artykułów oraz darmowe materiały.

Newsletter

O stronie

Specjalizujemy się w produkcji chemicznych środków czystości i produktów do dezynfekcji. O sprzątaniu wiemy już prawie wszystko! Na naszym blogu chętnie podzielimy się z Wami praktycznymi wskazówkami, które ułatwią Wam walkę z uciążliwym brudem. Dowiecie się, jak efektywnie wykorzystywać profesjonalną chemię do sprzątania i dezynfekcji powierzchni, nie ponosząc przy tym wysokich kosztów!

Popularne artykuły

Swish Polska sp. z o.o.
Biuro obsługi Klienta
Macierzysz, ul. Sławęcińska 8,
05-850 Ożarów Mazowiecki
Menu
Oferta
Centrum pobierania
Copyright © 2021 - Swish
Projekt strony internetowej stworzyła
Agencja UX Wzór
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram