Swish Stain Remover – niezbędny w każdym hotelu, i nie tylko

24 sierpnia 2022

Usuwanie uporczywych plam z dywanów, wykładzin czy tapicerek to uciążliwy problem, z którym mierzą się firmy sprzątające. Choć na rynku dostępnych jest wiele produktów, które przeznaczone są do usuwania tego rodzaju zabrudzeń, wiele z nich cechuje się nieefektywnym działaniem. Dużą skuteczność przy usuwaniu plam i trudnych zabrudzeń wykazuje Swish Stain Remover.

Swish Stain Remover – charakterystyka produktu

Swish Stain Remover to środek, którego formuła jest oparta na surowcach płynnych. Zalecany jest do stosowania w celu usuwania uporczywych plam i zapachów z różnych powierzchni. Największą skuteczność wykazuje podczas czyszczenia zabrudzeń, które powstały przy użyciu środków rozpuszczalnych w wodzie. Sprzątanie przy pomocy tego produktu jest naprawdę proste. Przede wszystkim dlatego, że butelka została przez producentów wyposażona w aplikator umożliwiający precyzyjne nałożenie produktu na wybrane miejsca. 

Jak należy stosować Swish Stain Remover? Przede wszystkim przed rozpoczęciem całego procesu, powierzchnia powinna zostać dobrze odkurzona z największych zabrudzeń. Dopiero później środek można rozpylić na powstałą plamę. Ponieważ preparat zawiera rozpuszczalniki, przed użyciem warto przeprowadzić próbę w niewidocznym miejscu.

Kiedy warto sięgnąć po Swish Stain Remover?

Swish Stain Remover to niezastąpiony środek do czyszczenia tkanin tekstylnych. W wielu hotelowych pokojach można znaleźć plamy powstałe przez rozlanie wina czy ubrudzenie dywanu pastą do butów. Preparat ten doskonale sprawdzi się do usunięcia tego rodzaju zabrudzeń, podobnie jak do czyszczenia wycieraczek czy tapicerki. Polecany jest również jako pre-spray – pozwala przygotować tkaninę do czyszczenia metodą ekstrakcyjną lub pianową.

Dużą zaletą jest neutralizacja zapachów przez Swish Stain Remover – produkt ten może więc okazać się przydatny w obiektach, które przyjmują gości wraz ze swoimi czworonożnymi pupilami. Nieprzyjemne efekty ewentualnych wpadek można z łatwością zniwelować przy pomocy tego preparatu.

Swish Stain Remover to skuteczny środek, który służy do czyszczenia materiałów tekstylnych. Wysoka skuteczność i łatwość użycia sprawiają, że doskonale sprawdzi się w hotelach, a także w codziennej pracy osób zatrudnionych w firmach sprzątających. 

Zapisz się na newsletter

Nie przegap nowości

Raz w miesiącu otrzymasz zestawienie nowych artykułów oraz darmowe materiały.

Newsletter

O stronie

Specjalizujemy się w produkcji chemicznych środków czystości i produktów do dezynfekcji. O sprzątaniu wiemy już prawie wszystko! Na naszym blogu chętnie podzielimy się z Wami praktycznymi wskazówkami, które ułatwią Wam walkę z uciążliwym brudem. Dowiecie się, jak efektywnie wykorzystywać profesjonalną chemię do sprzątania i dezynfekcji powierzchni, nie ponosząc przy tym wysokich kosztów!

Popularne artykuły

Swish Polska sp. z o.o.
Biuro obsługi Klienta
Macierzysz, ul. Sławęcińska 8,
05-850 Ożarów Mazowiecki
Menu
Oferta
Centrum pobierania
Copyright © 2021 - Swish
Projekt strony internetowej stworzyła
Agencja UX Wzór
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram