Święta i Nowy Rok – intensywny czas dla firm sprzątających

7 grudnia 2023

Wraz z nadejściem sezonu świąteczno-noworocznego, firmy sprzątające stają przed wieloma wyzwaniami. To okres, w którym zapotrzebowanie na usługi sprzątania osiąga swój szczyt, obejmując domy, biura i lokale gastronomiczne. Jednym z fundamentalnych aspektów przygotowań firmy sprzątającej do realizacji wielu zleceń jest wybór profesjonalnych środków sprzątających, które nie tylko gwarantują doskonałe rezultaty, ale także są wygodne w użyciu.

Zainteresowanie usługami sprzątania rośnie

Sezon świąteczno-noworoczny stanowi dla firm sprzątających wyjątkowo wymagający okres, niosący ze sobą zarówno wyzwania, jak i nowe możliwości. To czas, kiedy wiele osób decyduje się na skorzystanie z profesjonalnych usług.

Prywatni klienci chcą oszczędzić czas i pozbyć się dodatkowych obowiązków, dlatego coraz chętniej w okresie świątecznym szukają pomocy profesjonalistów. Okres około noworoczny to także intensywny czas dla firm – wiele z nich organizuje wigilie firmowe, spotkania integracyjne czy spotkania podsumowujące. Zarówno przed, jak i po evencie organizatorzy wydarzeń będą poszukiwać wsparcia firm sprzątających.

Na zainteresowanie klientów nie będą narzekać restauracje i hotele – jako społeczeństwo coraz chętniej decydujemy się na wykorzystanie świąt jako okazji do odpoczynku i rozrywki. Przedstawiciele tych branż muszą jednak pamiętać o zapewnieniu higieny i czystości w swoich obiektach. Być może będą chcieli skorzystać z usług właśnie Twojej firmy.

Ostatnie tygodnie przed świętami to również czas intensywnych zakupów. Jeśli specjalizujesz się w sprzątaniu marketów, centrów handlowych, sklepów wielkopowierzchniowych, potrzebujesz skutecznych środków do mycia maszynowego. W tej sytuacji rekomendujemy zwłaszcza Swish SP-120 Floor Active.

Jak przygotować firmę sprzątającą na szczyt sezonu?

Duża liczba zleceń wymaga dobrego planowania i elastyczności. Warto oszacować możliwości Twoich pracowników. Być może opłacalne będzie tymczasowe zatrudnienie dodatkowego personelu. Warto również dokonać gruntownego przeglądu akcesoriów sprzątających, być może konieczna będzie ich wymiana. 

Kluczowe znaczenie ma jednak wybór chemii do sprzątania. Jej jakość ma bezpośredni wpływ na skuteczność i wydajność prac sprzątających. Skuteczne środki pozwalają na szybkie usunięcie zabrudzeń, co z kolei skraca czas realizacji zleceń. Firmy, które są w stanie oferować efektywne usługi sprzątające, zyskują przewagę konkurencyjną, a zadowoleni klienci są bardziej skłonni do długotrwałej współpracy.

Oczywiście, powinno zależeć Ci na tym, by wybrać środki jak najbardziej wydajne.

Świąteczne porządki z produktami Swish

W ofercie Swish znajdziesz wiele produktów przeznaczonych do usuwania zabrudzeń z różnych powierzchni. Od lat opracowujemy nowe formuły naszych środków, by maksymalizować ich skuteczność i bezpieczeństwo dla czyszczonych powierzchni. Sięgnij po gotowe do użycia produkty Swish, by zwiększyć komfort sprzątania i przyspieszyć realizację zleceń w intensywnym sezonie świąteczno-noworocznym. 

Zapisz się na newsletter

Nie przegap nowości

Raz w miesiącu otrzymasz zestawienie nowych artykułów oraz darmowe materiały.

Newsletter

O stronie

Specjalizujemy się w produkcji chemicznych środków czystości i produktów do dezynfekcji. O sprzątaniu wiemy już prawie wszystko! Na naszym blogu chętnie podzielimy się z Wami praktycznymi wskazówkami, które ułatwią Wam walkę z uciążliwym brudem. Dowiecie się, jak efektywnie wykorzystywać profesjonalną chemię do sprzątania i dezynfekcji powierzchni, nie ponosząc przy tym wysokich kosztów!

Popularne artykuły

Swish Polska sp. z o.o.
Biuro obsługi Klienta
Macierzysz, ul. Sławęcińska 8,
05-850 Ożarów Mazowiecki
Menu
Oferta
Centrum pobierania
Copyright © 2021 - Swish
Projekt strony internetowej stworzyła
Agencja UX Wzór
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram