Skuteczne i szybkie mycie powierzchni szklanych z preparatami Swish

7 września 2023

Produkty marki Swish to m.in. sprawdzone i wydajne preparaty do mycia powierzchni szklanych. Gwarantują skuteczność, a także szybkość i łatwość użytkowania.

Poznaj moc produktów Swish

Gdy chodzi o mycie powierzchni szklanych, istotne jest nie tylko użycie odpowiedniego sprzętu i narzędzi, ale również wybór skutecznego środka czyszczącego. Marka Swish oferuje bogatą gamę produktów, dedykowanych do czyszczenia różnego rodzaju powierzchni, w tym powierzchni szklanych.

Nano Glass 

Swish Nano Glass

Nano Glass to nowoczesny, gotowy do użytku, bezalkoholowy preparat do mycia powierzchni szklanych, a także tworzyw sztucznych i innych powierzchni odpornych na działanie wody. Jego skład opiera się na nanocząsteczkach krzemionki koloidalnej, która skutecznie chroni przed szybkim powstawaniem nowych zabrudzeń i nadaje właściwości hydrofobowe. Bardzo wydajny – już niewielka ilość preparatu pozwala na wyczyszczenie typowych zabrudzeń. Nano Glass jest bezpieczny dla powierzchni wrażliwych, szczególnie polecany do mycia kryształów, plexi glass, ekrany LCD, sprzęty RTV itp.

Glass Clean 

Glass Clean Swish

Glass Clean to gotowy do użycia preparat na bazie alkoholu izopropylowego przeznaczony do czyszczenia powierzchni szklanych oraz wykonanych z tworzyw sztucznych. Zapewnia bezpieczne i skuteczne usuwanie brudu, a dodatkowo tworzy antystatyczną warstwę ochronną, zabezpieczającą przed ponownym zabrudzeniem i gromadzeniem się kurzu. Jego zaletą jest łatwość aplikacji, skuteczność i szybkie odparowywanie.

Sparkle

Swish Sparkle

Silnie skoncentrowany środek na bazie alkoholu izopropylowego. Skutecznie czyści i nadaje blask czyszczonym powierzchniom, nie pozostawiając smug i zacieków. Tworzy antystatyczną powłokę zabezpieczającą przed ponownymi zabrudzeniami i szybkim osiadaniem kurzu. Wysokie stężenie preparatu gwarantuje ekonomiczność stosowania. Sparkle to idealny wybór do firm oferujących profesjonalne usługi sprzątania na duża skalę.

Korzystanie z produktów Swish gwarantuje skuteczne, szybkie i ekonomiczne czyszczenie powierzchni szklanych. Ich zastosowanie nie tylko oszczędza czas, ale również dba o estetykę i połysk szklanych powierzchni. Innowacyjne technologie wykorzystywane w produktach Swish zapewniają nie tylko długotrwałą, nienaganną czystość, ale również bezpieczeństwo stosowania.

Zapisz się na newsletter

Nie przegap nowości

Raz w miesiącu otrzymasz zestawienie nowych artykułów oraz darmowe materiały.

Newsletter

O stronie

Specjalizujemy się w produkcji chemicznych środków czystości i produktów do dezynfekcji. O sprzątaniu wiemy już prawie wszystko! Na naszym blogu chętnie podzielimy się z Wami praktycznymi wskazówkami, które ułatwią Wam walkę z uciążliwym brudem. Dowiecie się, jak efektywnie wykorzystywać profesjonalną chemię do sprzątania i dezynfekcji powierzchni, nie ponosząc przy tym wysokich kosztów!

Popularne artykuły

Swish Polska sp. z o.o.
Biuro obsługi Klienta
Macierzysz, ul. Sławęcińska 8,
05-850 Ożarów Mazowiecki
Menu
Oferta
Centrum pobierania
Copyright © 2021 - Swish
Projekt strony internetowej stworzyła
Agencja UX Wzór
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram