Ochrona posadzek w sezonie jesienno-zimowym z produktami Swish

29 listopada 2023

Profesjonalne środki do pielęgnacji podłóg pomagają uzyskać posadzki wolne od wszelkiego rodzaju zabrudzeń bez uszczerbku na danej powierzchni. W sezonie jesienno-zimowym ze względu na wymagające warunki atmosferyczne trzeba zwrócić szczególną uwagę na bieżącą pielęgnację i ochronę posadzek.

Profesjonalne środki do czyszczenia różnego rodzaju powierzchni – kiedy po nie sięgnąć?

Ochrona posadzek ma ogromne znaczenie zarówno dla właściciela danego obiektu. Różnego rodzaju powierzchnie nieustannie narażone są uporczywy brud, dlatego ogromnie ważne jest stosowanie dedykowanych środków chemicznych. W okresie jesienno-zimowym warto sięgnąć po Swish Winterinse, który świetnie usuwa wszelkiego rodzaju zabrudzenia oraz pozostałości z soli i innych środków, które są stosowanie do rozpuszczania lodu i śniegu. Co ważne, Winterinse wyróżnia świeży i przyjemny zapach, który długo unosi się w danym pomieszczeniu. Preparat jest na tyle delikatny, że bez obaw można go stosować zarówno na zaimpregnowanych powierzchniach, jak i tych bez dodatkowej ochrony.

Specjalistyczne produkty do czyszczenia ułatwiają pracę wykonawców

Ochrona posadzek to jedno z ważniejszych zadań osób odpowiedzialnych za utrzymanie czystości w obiekcie. Rolą fachowców jest odpowiednie zabezpieczenie posadzki i zagwarantowanie jej trwałości, dlatego podczas pracy nie powinno zabraknąć odpowiednich preparatów chemicznych. W ofercie Swish dostępne są miedzy innymi płyny myjące, które zapewniają ochronę posadzek, płynne powłoki zabezpieczające o wysokim połysku, środki do polerowania posadzek oraz preparaty impregnująco-zabezpieczające.

Ochrona posadzek z odpowiednimi środkami jest o wiele łatwiejsza. Profesjonalne produkty usprawniają i skracają pracę ekipy sprzątającej.

Zapisz się na newsletter

Nie przegap nowości

Raz w miesiącu otrzymasz zestawienie nowych artykułów oraz darmowe materiały.

Newsletter

O stronie

Specjalizujemy się w produkcji chemicznych środków czystości i produktów do dezynfekcji. O sprzątaniu wiemy już prawie wszystko! Na naszym blogu chętnie podzielimy się z Wami praktycznymi wskazówkami, które ułatwią Wam walkę z uciążliwym brudem. Dowiecie się, jak efektywnie wykorzystywać profesjonalną chemię do sprzątania i dezynfekcji powierzchni, nie ponosząc przy tym wysokich kosztów!

Popularne artykuły

Swish Polska sp. z o.o.
Biuro obsługi Klienta
Macierzysz, ul. Sławęcińska 8,
05-850 Ożarów Mazowiecki
Menu
Oferta
Centrum pobierania
Copyright © 2021 - Swish
Projekt strony internetowej stworzyła
Agencja UX Wzór
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram