Jak zadbać o wygląd i trwałość mebli drewnianych z produktami Swish?

6 lutego 2024

Drewniane meble to piękny i trwały element wystroju wnętrz, jednak ich pielęgnacja wymaga odpowiednich produktów i metod. Firma Swish oferuje skuteczne produkty, które mogą pomóc w utrzymaniu mebli w doskonałym stanie.

Drewno to jeden z najbardziej klasycznych i eleganckich materiałów wykorzystywanych w meblarstwie. Każdy rodzaj drewnianych mebli, od antyków po nowoczesne, wymaga odpowiedniej troski, aby służył przez lata w nienagannym stanie. Produkty do pielęgnacji marki Swish to doskonały wybór dla tych, którzy chcą efektywnie zadbać o wygląd mebli z drewna.

Jak dbać o meble drewniane?

Podstawą w pielęgnacji mebli drewnianych jest regularne usuwanie kurzu i zabrudzeń przy użyciu miękkiej ściereczki, co pozwala uniknąć zarysowań powierzchni. Stosowanie specjalnych środków do pielęgnacji drewna jest istotne dla utrzymania naturalnego połysku i koloru drewna, a także zabezpieczenia przed wpływem czynników zewnętrznych. Dodatkowo konieczne jest unikanie bezpośrednich promieni słonecznych, ochrona przed nadmierną wilgotnością i utrzymanie stabilnej temperatury w pomieszczeniu.

Profesjonalne produkty do mebli z drewna

Do codziennego czyszczenia mebli drewnianych marka Swish poleca OFFICE CLEAN. Jest to gotowy płyn do pielęgnacji mebli z drewna litego, a także innych drewnopodobnych matowych i błyszczących powierzchni. Jest to łagodny środek, który skutecznie usuwa zabrudzenia i kurz, niweluje przebarwienia i jednocześnie odtłuszcza i jest bardzo łagodny dla nawierzchni. Dzięki zawartości silikonu pokrywa powierzchnię niewidocznym filmem ochronnym, zabezpieczającym przed szybkim, ponownym zabrudzeniem.

Do zabezpieczenia powierzchni polecamy mleczko POWERSHINE. Jest to środek do pielęgnacji i mycia mebli naturalnych w tym drewnianych, a także powierzchni skórzanych. Ten specjalistyczny środek pomoże utrzymać meble w doskonałym stanie, nadaje im piękny połysk i chroni przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych. 

Zapisz się na newsletter

Nie przegap nowości

Raz w miesiącu otrzymasz zestawienie nowych artykułów oraz darmowe materiały.

Newsletter

O stronie

Specjalizujemy się w produkcji chemicznych środków czystości i produktów do dezynfekcji. O sprzątaniu wiemy już prawie wszystko! Na naszym blogu chętnie podzielimy się z Wami praktycznymi wskazówkami, które ułatwią Wam walkę z uciążliwym brudem. Dowiecie się, jak efektywnie wykorzystywać profesjonalną chemię do sprzątania i dezynfekcji powierzchni, nie ponosząc przy tym wysokich kosztów!

Popularne artykuły

Swish Polska sp. z o.o.
Biuro obsługi Klienta
Macierzysz, ul. Sławęcińska 8,
05-850 Ożarów Mazowiecki
Menu
Oferta
Centrum pobierania
Copyright © 2021 - Swish
Projekt strony internetowej stworzyła
Agencja UX Wzór
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram