Jak zadbać o czystość w food trucku z produktami Swish?

9 stycznia 2024

Sezon na food trucki trwa niemal cały rok – można spotkać je już nie tylko podczas odbywających się w lecie festiwali muzycznych czy wiosennych targów śniadaniowych, ale także na świątecznych jarmarkach oraz w biznesowych zagłębiach największych miast. Jest to doskonała wiadomość dla wszystkich właścicieli „mobilnych restauracji”, którzy chcieliby zaserwować swoje pyszności szerszemu gronu i utrwalić w świadomości nowych klientów swój pozytywny wizerunek, tak aby wracali oni spragnieni kulinarnych wrażeń za każdym razem, gdy tylko nadarzy się taka okazja. Sam oryginalny pomysł na biznes jednak nie wystarczy.

Niemniej istotną kwestią jest spełnienie określonych wymogów sanitarnych – dopiero po dopełnieniu tego obowiązku można uzyskać zezwolenie na prowadzenie działalności. Otrzymanie go nie jest oczywiście równoznaczne z faktem, że od tej pory można raz na zawsze zapomnieć o zachowaniu czystości i higieny w food trucku, wręcz przeciwnie…

Czystość food trucka – wybór środków czyszczących

Zaniedbane i brudne wnętrze może nie tylko skutecznie odstraszyć klientów, ale też znacznie pogorszyć jakość przygotowywanych dań, dlatego dziś podpowiadamy jak zadbać o czystość w food trucku z wykorzystaniem produktów od marki Swish specjalizującej się w produkcji chemii profesjonalnej, m.in. do branży HoReCa.

1. FOOD SERVICE 5000

Silny preparat czyszczący dedykowany do usuwania zapieczonego tłuszczu, przypaleń, zabrudzeń grilla, płyt kuchennych, palenisk, piekarników, wentylatorów oraz innych sprzętów kuchennych. Dzięki spryskiwaczowi z precyzyjnym aplikatorem preparat jest gotowy do użytku i odznacza się wysoką skutecznością działania.

2. Food Service

Koncentrat myjąco-dezynfekujący Food Service skutecznie usuwa typowe zabrudzenia kuchenne, tłuszcz, przypalenia czy zadymienia. Łączy w sobie skuteczność mycia z działaniem dezynfekującym. Skutecznie wyczyści blaty robocze czy ściany. W przypadku mycia powierzchni mających bezpośredni kontakt z żywnością należy pamiętać o spłukaniu ich wodą aby pozbyć się wszelkich pozostałości preparatu.

3. De-Grease

Gotowy do użytku uniwersalny środek myjąco-odtłuszczający o szerokim spektrum działania. Szybko i łatwo usuwa tłuste plamy, uporczywy brud, sadzę i inne zabrudzenia charakterystyczne dla przemysłu spożywczego. Świetnie sprawdzi się w czyszczeniu okapów, ścian, blatów, stolików czy kuchenek/grilli.

4. Nano Glass

Gotowy do użytku bezalkoholowy preparat do mycia powierzchni szklanych i tworzyw sztucznych. Skutecznie myje i zabezpiecza powierzchnie przed ponownym, szybkim zabrudzeniem. Może być stosowany na różne, wrażliwe powierzchnie w tym plexi i aluminium.

Zapisz się na newsletter

Nie przegap nowości

Raz w miesiącu otrzymasz zestawienie nowych artykułów oraz darmowe materiały.

Newsletter

O stronie

Specjalizujemy się w produkcji chemicznych środków czystości i produktów do dezynfekcji. O sprzątaniu wiemy już prawie wszystko! Na naszym blogu chętnie podzielimy się z Wami praktycznymi wskazówkami, które ułatwią Wam walkę z uciążliwym brudem. Dowiecie się, jak efektywnie wykorzystywać profesjonalną chemię do sprzątania i dezynfekcji powierzchni, nie ponosząc przy tym wysokich kosztów!

Popularne artykuły

Swish Polska sp. z o.o.
Biuro obsługi Klienta
Macierzysz, ul. Sławęcińska 8,
05-850 Ożarów Mazowiecki
Menu
Oferta
Centrum pobierania
Copyright © 2021 - Swish
Projekt strony internetowej stworzyła
Agencja UX Wzór
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram