Jak zadbać o czystość w domu weselnym z produktami Swish?

12 września 2023

Czystość w domu weselnym ma niezwykle istotne znaczenie. Czyste i zadbane wnętrza prezentują się niezwykle efektownie i mają bezpośredni wpływ na opinię gości, a tym samym mogą przyciągnąć kolejnych zainteresowanych organizacją uroczystości w Twoim obiekcie. Aby zadbać o idealny porządek w domu weselnym, warto skorzystać z produktów marki Swish. Oto, jak w pełni wykorzystać ich potencjał.

Lśniące podłogi i powierzchnie z SP-105 Nano Clean & Shine

Niezapomniane wrażenie na gościach z pewnością zrobi idealnie czysta i lśniąca podłoga. SP-105 Nano Clean & Shine to preparat, który zagwarantuje dokładność w usuwaniu brudu oraz doskonały efekt wizualny bez smug i zacieków. Po zastosowaniu tego środka powierzchnie pokrywane są bowiem cienką warstwą ochronną, która zapobiega osadzaniu się kurzu i przyleganiu brudu. Posadzki są czyste i efektownie lśniące.

SP-105 Nano Clean & Shine sprawdza się tak samo dobrze przy myciu ręcznym i maszynowym, dzięki czemu jest doskonałym rozwiązaniem dla przestronnych sal balowych.

Doskonała czystość sanitariatów dzięki Sani Foam

Brud czy nieprzyjemny zapach w sanitariatach mogę zepsuć każdą uroczystość. Higiena toalet jest równie ważna jak czystość sali balowej i w równym stopniu wpływa na ocenę obiektu. Tutaj Swish również przychodzi z pomocą. Sani Foam to gotowy do użytku, kwasowy preparat w formie pianki pozwalający na doczyszczenie nawet trudnych zabrudzeń z kamienia wodnego, rdzy czy osadów mydlanych. Łatwość użycia i skuteczność to wyróżniające cechy tego środka. Sani Foam zawiera również kompozycję zapachową, która skutecznie odświeża pomieszczenie po użyciu.

Likwidacja nieprzyjemnych zapachów z AROMX 60

Domy weselne to nie tylko tańce i dobra zabawa ale również przygotowywanie posiłków, czy pogawędki przy papierosach. Intensywne i nieprzyjemne zapachy potrafią wgryzać się w tkaniny i pozostawać w pomieszczeniu na długo. W takich sytuacjach niezastąpione będzie neutralizator odoru Swish AROMX 60. Skoncentrowany preparat, neutralizujący przykre zapachy już na poziomie molekularnym. Skuteczniej niż konwencjonalne kompozycje maskujące odory likwiduje przykre zapachy wypełniając pomieszczenia świeżością. Świetnie radzi sobie z odorem papierosów, śmieci, piwa czy nawet farby. Jego wszechstronność sprawia, że jest idealny do użycia w toaletach, pokojach hotelowych i salach balowych.

Powyżej opisaliśmy tylko część rozwiązań gwarantujących czystość w salach weselnych. Zachęcamy do zapoznania się z całym katalogiem profesjonalnych środków czystości od Swish. Z nami każda uroczystość będzie udana!

Zapisz się na newsletter

Nie przegap nowości

Raz w miesiącu otrzymasz zestawienie nowych artykułów oraz darmowe materiały.

Newsletter

O stronie

Specjalizujemy się w produkcji chemicznych środków czystości i produktów do dezynfekcji. O sprzątaniu wiemy już prawie wszystko! Na naszym blogu chętnie podzielimy się z Wami praktycznymi wskazówkami, które ułatwią Wam walkę z uciążliwym brudem. Dowiecie się, jak efektywnie wykorzystywać profesjonalną chemię do sprzątania i dezynfekcji powierzchni, nie ponosząc przy tym wysokich kosztów!

Popularne artykuły

Swish Polska sp. z o.o.
Biuro obsługi Klienta
Macierzysz, ul. Sławęcińska 8,
05-850 Ożarów Mazowiecki
Menu
Oferta
Centrum pobierania
Copyright © 2021 - Swish
Projekt strony internetowej stworzyła
Agencja UX Wzór
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram