Jak zadbać o czystość recepcji z produktami Swish?

3 listopada 2023

Recepcja to wizytówka każdego miejsca, dlatego niezwykle ważne jest to, aby zadbać o jej nienaganny wygląd. Regularne sprzątanie i czyszczenie blatów oraz innych mebli, jakie się tam znajdują, to bezpośrednio wpływa na wizerunek Twojej firmy, gabinetu, hotelu itd. Aby utrzymanie czystości było nieco łatwiejsze, dobrze jest sięgnąć po odpowiednie środki czyszczące, z którymi sprzątanie wcale nie będzie już tak trudnym zadaniem.

Dlaczego warto sięgać po produkty Swish?

Profesjonalne środki czyszczące Swish to doskonałe rozwiązanie do biura czy recepcji. Dzięki bogatej ofercie różnego rodzaju produktów, będzie można dopasować preparat myjący do każdej powierzchni. Usuwanie trudnych plam oraz pozbywanie się nieprzyjemnych zapachów także przestaną być problemem. Jakie produkty marki Swish mogą przydać się do sprzątania recepcji?

Utrzymanie porządku, w miejscu do którego każdego dnia zagląda duża liczba gości, jest niezwykle istotne, dlatego warto mieć pod ręką takie preparaty, jak:

Odświeżacze powietrza Swish Essence

Odświeżacz powietrza to świetny sposób na to, aby szybko i sprawnie pozbyć się brzydkich zapachów. Odpowiednio dobrana nuta zapachowa może także pozytywnie wpłynąć na odbiór recepcji przez gości.

Swish Powerhouse

Zabrudzone powierzchnie plastikowe lub blaty przestaną być problemem, kiedy w recepcji znajdzie się ten właśnie preparat do zadań specjalnych. Pozwoli pozbyć plam z atramentu lub żywności. Jego ogromną zaletą jest to, że aby go użyć wystarczy po prostu spryskać zabrudzone miejsce. Można go bezpiecznie wykorzystać także do czyszczenia sprzętów RTV.

Swish Nano Clean

Czyste lustro to zdecydowanie wizytówka każdej recepcji. Aby zachęcało do przeglądania się w nim, przyda się gotowy i prosty w użyciu płyn. Nano Clean nie tylko myje, ale także tworzy na czyszczonej powierzchni warstwę ochronną, zabezpieczając przed ponownym zabrudzeniem. Można go wykorzystać do mycia wyświetlaczy LCD, monitorów i podobnych sprzętów elektronicznych.

Swish Powershine

Produkt ten doskonale poradzi sobie z pielęgnacją mebli. Jest bezpieczny i skuteczny, dlatego zdecydowanie przyda się w każdej recepcji i nada blasku skórzanym fotelom lub znajdującym się tam stolikom czy szafkom.

Wash & Shine

Podłoga to niezwykle wymagająca powierzchnia, która brudzi się w bardzo szybkim tempie, dlatego w każdej recepcji warto poświęcić jej szczególną uwagę. Wash & Shine uszczelnia mikropęknięcia, czyści i nabłyszcza podłogę, a jednocześnie tworzy na niej warstwę ochronną i antypoślizgową.

Pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz. Zadbaj o to, by recepcja w Twoim lokalu zawsze zachęcała do skorzystania z Twoich usług.

Zapisz się na newsletter

Nie przegap nowości

Raz w miesiącu otrzymasz zestawienie nowych artykułów oraz darmowe materiały.

Newsletter

O stronie

Specjalizujemy się w produkcji chemicznych środków czystości i produktów do dezynfekcji. O sprzątaniu wiemy już prawie wszystko! Na naszym blogu chętnie podzielimy się z Wami praktycznymi wskazówkami, które ułatwią Wam walkę z uciążliwym brudem. Dowiecie się, jak efektywnie wykorzystywać profesjonalną chemię do sprzątania i dezynfekcji powierzchni, nie ponosząc przy tym wysokich kosztów!

Popularne artykuły

Swish Polska sp. z o.o.
Biuro obsługi Klienta
Macierzysz, ul. Sławęcińska 8,
05-850 Ożarów Mazowiecki
Menu
Oferta
Centrum pobierania
Copyright © 2021 - Swish
Projekt strony internetowej stworzyła
Agencja UX Wzór
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram