Czyszczenie sprzętów elektronicznych – jak się za to zabrać?

10 lutego 2022

Sprzęty elektroniczne wymagają regularnej pielęgnacji. Ze względu na powstawanie pola elektrycznego łatwo przyciągają cząsteczki kurzu. Regularne czyszczenie wszelkich urządzeń jest bardzo istotne dla pracowników hoteli, hosteli, ale także biur. 

Jak czyścić elektronikę?

Do czyszczenia ekranu telewizora czy laptopa należy używać ściereczki z mikrofibry. Jeśli zabrudzenie nie jest duże, ściereczka powinna być sucha. Jeśli, natomiast wymaga użycia płynu – stosujemy preparat przeznaczony do ekranów. Ważne jest, aby rozpylić go na ściereczce, nigdy na monitorze! W przypadku okruszków między klawiszami klawiatury, świetnie sprawdza się sprzężone powietrze. Przestrzenie w klawiaturze można dodatkowo przetrzeć suchym patyczkiem do uszu. Trzeba pamiętać, aby odłączyć sprzęt od źródła zasilania na czas czyszczenia, a potem odczekać około 10 minut przed ponownym podłączeniem!

Swish Office Clean – sposób na łatwe sprzątanie

Obecnie rynek dysponuje ogromną ofertą w zakresie środków czystości, więc nie ma problemu ze znalezieniem odpowiedniego. Płyny, spraye, emulsje są  podzielone za względu na rodzaj i przeznaczenie. Istnieją też środki uniwersalne, które mogą sprawdzić się zarówno do czyszczenia i konserwacji mebli, jak i do pielęgnacji obudowy niektórych sprzętów.  Przed zakupem należy dokładnie zapoznać się ze wskazówkami producenta. Takim skutecznym i uniwersalnym środkiem jest na przykład Swish Office Clean. Jest to środek, który ze względu na szerokie zastosowanie bardzo ułatwia pracę. Nie trzeba też co chwilę zmieniać ściereczki, bo preparat jest bezpieczny dla wielu powierzchni. 

Preparat stworzony do biur i gabinetów

Do czyszczenia obudowy urządzeń możemy bezpiecznie użyć środka Swish Office Clean. Preparat doskonale sprawdza się w czyszczeniu blatu stołu, biurka, szafek o powierzchni z drewna lakierowanego, laminowanego lub z tworzywa sztucznego. Formuła Swish Office Clean posiada składniki konserwujące, między innymi silikon, utrzymujący efekt na dłużej. Właściwości antystatyczne zapobiegają szybkiemu osiadaniu kurzu. Płyn w sprayu jest szybki i praktyczny w użyciu. Nie tylko usuwa zanieczyszczenia, ale również nabłyszcza powierzchnie i pozostawia przyjemny zapach. Polecany jest szczególnie do biur, gabinetów i hoteli ze względu na wyjątkową wydajność i szybkość działania.

Zapisz się na newsletter

Nie przegap nowości

Raz w miesiącu otrzymasz zestawienie nowych artykułów oraz darmowe materiały.

Newsletter

O stronie

Specjalizujemy się w produkcji chemicznych środków czystości i produktów do dezynfekcji. O sprzątaniu wiemy już prawie wszystko! Na naszym blogu chętnie podzielimy się z Wami praktycznymi wskazówkami, które ułatwią Wam walkę z uciążliwym brudem. Dowiecie się, jak efektywnie wykorzystywać profesjonalną chemię do sprzątania i dezynfekcji powierzchni, nie ponosząc przy tym wysokich kosztów!

Popularne artykuły

Swish Polska sp. z o.o.
Biuro obsługi Klienta
Macierzysz, ul. Sławęcińska 8,
05-850 Ożarów Mazowiecki
Menu
Oferta
Centrum pobierania
Copyright © 2021 - Swish
Projekt strony internetowej stworzyła
Agencja UX Wzór
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram