Czy preparat E50 Strong jest skuteczny? Zobaczcie sami!

10 maja 2021

Bolączką wielu magazynów, hal produkcyjnych i zakładów przemysłowych jest trudność w utrzymaniu należytej czystości. Choć wiele z nich wykorzystuje pracę automatów czyszczących, żeby osiągnąć zadowalające efekty, trzeba się sporo natrudzić. Dziś pokażemy Wam, jak można poradzić sobie z tym problemem – bez długotrwałego czyszczenia i ponoszenia wysokich kosztów.

Brudna posadzka przemysłowa – jak usunąć tłuste zabrudzenia?

Nie bez przyczyny nasz test przeprowadziliśmy w zaprzyjaźnionej fabryce warsztacie produkującym części samochodowe. Utrzymanie w czystości posadzki, na której przez długi czas osadzają się tłuste plamy po olejach i smarach, jest bez wątpienia prawdziwym wyzwaniem. Kurz i inne zabrudzenia pokryte warstwą oparów przemysłowych szybko doprowadziły do silnego zanieczyszczenia podłogi. Pomimo wykorzystania profesjonalnych urządzeń czyszczących i regularnie przeprowadzanego czyszczenia jej stan wciąż pozostawiał wiele do życzenia. Wiadomo, że troska o higieniczne warunki pracy jest konieczna ze względu na obowiązujące przepisy BHP. Nie bez znaczenia pozostaje również kwestia wizerunkowa. Żeby pozbyć się trudnych zabrudzeń, wykorzystaliśmy uniwersalny preparat odtłuszczający E50 Strong.

Unikatowa formuła, skuteczność działania!

Dla osiągnięcia optymalnych rezultatów, wykorzystaliśmy automat myjąco-zbierający i zastosowaliśmy zalecaną dawkę preparatu E50 Strong. Już po chwili dało się zauważyć pierwsze rezultaty.

Pomimo regularnego czyszczenia, posadzka zakładu szybko uległa zabrudzeniu.
Już po pierwszej próbie czyszczenia z wykorzystaniem preparatu E50 Strong mogliśmy zaobserwować obiecujące rezultaty!

Dzięki swojej wyjątkowej recepturze E50 Strong skutecznie walczy z uporczywymi zabrudzeniami. Specjalna kompozycja związków alkalicznych i powierzchniowo czynnych pozwoliła wniknąć w strukturę posadzki, spenetrować nagromadzony osad, co z kolei ułatwiło proces mycia i odtłuszczania. Dzięki temu automat czyszczący miał znacznie ułatwione zadanie i mógł pozbyć się kurzu i brudu zalegającego pod warstwą tłustych oparów. Już po kilku minutach mogliśmy zobaczyć, jak posadzka warsztatu wyglądała przed laty!

Wyraźnie widać, że preparat skutecznie poradził sobie z trudnymi zabrudzeniami.
Preparat E50 Strong przywrócił posadzkę do jej pierwotnego stanu!

Doskonały środek czyszczący za niewielką cenę!

Środek E50 Strong pozwolił na doczyszczenie posadzki narażonej na zabrudzenia olejami i smarami w zakładzie. Pamiętajcie, że jest to uniwersalny preparat, który można z powodzeniem wykorzystywać do mycia innych powierzchni. Swoje zastosowanie znajdzie w magazynach, lokalach gastronomicznych czy halach przemysłowych, sprawdzi się przy myciu elewacji i odtłuszczaniu maszyn. Na koniec warto podkreślić, że środek jest bezpieczny dla środowiska – z uwagi na kryteria OECD ulega szybkiej biodegradacji. Jeśli borykasz się z uporczywymi zabrudzeniami, a preparaty innych firm nie pomogły, koniecznie wypróbuj E50 Strong. Środek należy do linii Economy Line – za niewielkie pieniądze możesz zadbać o czystość w Twoim zakładzie!

Zapisz się na newsletter

Nie przegap nowości

Raz w miesiącu otrzymasz zestawienie nowych artykułów oraz darmowe materiały.

Newsletter

O stronie

Specjalizujemy się w produkcji chemicznych środków czystości i produktów do dezynfekcji. O sprzątaniu wiemy już prawie wszystko! Na naszym blogu chętnie podzielimy się z Wami praktycznymi wskazówkami, które ułatwią Wam walkę z uciążliwym brudem. Dowiecie się, jak efektywnie wykorzystywać profesjonalną chemię do sprzątania i dezynfekcji powierzchni, nie ponosząc przy tym wysokich kosztów!

Popularne artykuły

Swish Polska sp. z o.o.
Biuro obsługi Klienta
Macierzysz, ul. Sławęcińska 8,
05-850 Ożarów Mazowiecki
Menu
Oferta
Centrum pobierania
Copyright © 2021 - Swish
Projekt strony internetowej stworzyła
Agencja UX Wzór
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram