Bezpieczeństwo sanitarne w hotelu podczas ferii zimowych – postaw na sprawdzone środki

14 stycznia 2022

Przed nami zimowy sezon turystyczny. Podobnie jak w ubiegłym roku będzie on przebiegał w zaostrzonym rygorze sanitarnym. Aby zapewnić bezpieczeństwo gościom, warto zaopatrzyć się w skuteczne środki czystości.

Skuteczna dezynfekcja powierzchni

Właściciele hoteli i hosteli odpowiedzialni są za zapewnienie bezpieczeństwa sanitarnego gościom. Nadchodzące ferie spowodują wzmożony ruch turystyczny, a to wymusza dodatkowe działania. W walce z koronawirusem i innymi drobnoustrojami pomocny będzie nasz preparat Quato 78, wykazujący bardzo dobre właściwości dezynfekcyjne – zabija COVID19 już w ciągu 1 minuty od aplikacji. Dostępny jest on w formie koncentratu lub jako gotowy do użytku (sprzedawany w wygodnej butelce z atomizerem). Co istotne, nie uszkadza czyszczonych powierzchni ze względu na neutralne pH. Wybór tego preparatu zapewnia też realne oszczędności – Quato 78 wykazuje dobre właściwości myjące i likwiduje przykre zapachy.

Przypominamy, że preparat ten może zostać również wykorzystany do dezynfekcji pomieszczeń metodą zamgławiania, o czym więcej przeczytacie tutaj.

Codzienna pielęgnacja powierzchni

Podczas wybierania chemii profesjonalnej HoReCa nie można zapomnieć o tym, jak ważne jest zachowanie ogólnej czystości w pomieszczeniu. W utrzymaniu odpowiedniego bezpieczeństwa sanitarnego bez wątpienia pomoże kilka podstawowych preparatów.

Dobrym wyborem będzie Swish Office Clean, preparat przeznaczony do czyszczenia mebli drewnianych oraz wykonanych z tworzywa sztucznego. Office Clean jest bardzo wszechstronny, ponieważ można go wykorzystać do mycia wielu różnych powierzchni, a nawet elektroniki. Można go np. wykorzystać do czyszczenia ekranów telewizorów, telefonów itp.

Warto zaopatrzyć się również w Swish Nano Glass za pomocą którego bez problemu można usunąć zabrudzenia z luster, szyb czy szklanych stołów. Preparat nie pozostawia śladów i smug. W składzie Nano Glass nie zastosowano alkoholu, dzięki czemu może on być stosowany na wszelkie, nawet najwrażliwsze powierzchnie takie jaki kryształy, ceramikę czy powierzchnie aluminiowe. Dzięki zastosowanej w nim nanotechnologii zabezpiecza wyczyszczoną powierzchnię przed szybkim, ponownym pojawieniem się plam, a także nadaje właściwości hydrofobowe.

Swish Sani Clean to skuteczny i bezpieczny w użyciu preparat do codziennego mycia sanitariatów. Bezpieczny dla powierzchni, pozwala szybko i skutecznie usunąć typowe zabrudzenia takie jak osady z mydła czy kamień wodny. Po użyciu preparat pozostawia przyjemny, świeży zapach.

Warto również zwrócić uwagę na ofertę naszych środków do czyszczenia sanitariatów.

Mydło

Trzeba również pamiętać o tym, by udostępnić gościom podstawowe produkty do higieny osobistej, tj. płyny do dezynfekcji i mydło. Swish Liquid Soap to doskonałe uzupełnienie oferty środków czyszczących. Dzięki swojej starannie dobranej recepturze nie tylko pozbywa się wszystkich zanieczyszczeń, ale też doskonale pielęgnuję skórę. Zastosowana kompozycja zapachowa gwarantuje delikatny, przyjemny zapach. Idealnie sprawdzi się w łazience każdego pokoju hotelowego.

Dbałość o higienę to absolutny fundament profesjonalnej obsługi hotelowej, dlatego warto postawić na profesjonalne środki czystości marki Swish.

Zapisz się na newsletter

Nie przegap nowości

Raz w miesiącu otrzymasz zestawienie nowych artykułów oraz darmowe materiały.

Newsletter

O stronie

Specjalizujemy się w produkcji chemicznych środków czystości i produktów do dezynfekcji. O sprzątaniu wiemy już prawie wszystko! Na naszym blogu chętnie podzielimy się z Wami praktycznymi wskazówkami, które ułatwią Wam walkę z uciążliwym brudem. Dowiecie się, jak efektywnie wykorzystywać profesjonalną chemię do sprzątania i dezynfekcji powierzchni, nie ponosząc przy tym wysokich kosztów!

Popularne artykuły

Swish Polska sp. z o.o.
Biuro obsługi Klienta
Macierzysz, ul. Sławęcińska 8,
05-850 Ożarów Mazowiecki
Menu
Oferta
Centrum pobierania
Copyright © 2021 - Swish
Projekt strony internetowej stworzyła
Agencja UX Wzór
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram