Utrzymanie w czystości pojazdów komunikacji miejskiej

14 czerwca 2022

Pojazdy komunikacji miejskiej każdego dnia narażone są na liczne zabrudzenia. Jest to związane z ich intensywną eksploatacją. Utrzymanie czystości i odpowiedniego poziomu higieny w takich środkach transportu jak autobusy, trolejbusy, tramwaje i kolejki miejskie wymaga dużego nakładu pracy. Kluczem jest nie tylko regularne sprzątanie, ale także zastosowanie silnych preparatów czyszczących. Jakie warto wybrać?

Skuteczne środki chemiczne do mycia szyb

Każdy pojazd komunikacji miejskiej ma szyby. Utrzymanie ich czystości jest trudne, jednak wykonalne. Brudzą się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pojazdu. Dobrym wyborem jest preparat Swish Glass Clean. Przede wszystkim jest bardzo wydajny, co wpływa na optymalizację kosztów utrzymania czystości w komunikacji miejskiej. Ponadto zapewnia neutralizację szkodliwych drobnoustrojów. Pozostawia też świeży i przyjemny zapach, który po sprzątaniu unosi się w pojeździe. Wpływa to korzystnie na samopoczucie osób podróżujących na co dzień komunikacją miejską. Dodatkowym jego atutem jest to, że nie pozostawia po sobie smug.

Dezynfekcja siedzisk w pojazdach komunikacji miejskiej

Wpływ na bezpieczeństwo pasażerów oraz na czystość w pojazdach komunikacji miejskiej ma odpowiednia dezynfekcja siedzisk, podłogi oraz metalowych elementów wewnątrz środka transportu. To one są najbardziej narażone na zabrudzenia oraz działanie drobnoustrojów, ponieważ każdego dnia tych części pojazdu dotykają setki osób. Każda z nich jest potencjalnym źródłem bakterii, wirusów i zanieczyszczeń. Zachowanie czystości możliwe jest tylko po zastosowaniu silnego preparatu, który odświeży tkaninę, plastiki i metal, a także zapewni bezpieczeństwo użytkowników. Wydajnym środkiem jest Super Clean.

Co z myciem pojazdów z zewnątrz?

Oczywiście pojazdy komunikacji miejskiej narażone są również na zabrudzenia z zewnątrz. To m.in. kurz, owady, błoto lub inne nieczystości. Powinny one być regularnie czyszczone w zajezdni, a w tym celu warto wykorzystać preparaty do mycia bezdotykowego, takie jak  FACTO AT30 i FACTO AT31 z szerokiej oferty Swish Clean. Zapewniają wysoką jakość działania oraz cechują się dobrym stosunkiem ceny do jakości. Pozwoli to na racjonalne wydatkowanie środków w jednostkach zarządzających komunikacją miejską. Dzięki nim sprzątanie będzie jeszcze łatwiejsze.

Zapisz się na newsletter

Nie przegap nowości

Raz w miesiącu otrzymasz zestawienie nowych artykułów oraz darmowe materiały.

Newsletter

O stronie

Specjalizujemy się w produkcji chemicznych środków czystości i produktów do dezynfekcji. O sprzątaniu wiemy już prawie wszystko! Na naszym blogu chętnie podzielimy się z Wami praktycznymi wskazówkami, które ułatwią Wam walkę z uciążliwym brudem. Dowiecie się, jak efektywnie wykorzystywać profesjonalną chemię do sprzątania i dezynfekcji powierzchni, nie ponosząc przy tym wysokich kosztów!

Popularne artykuły

Swish Polska sp. z o.o.
Biuro obsługi Klienta
Macierzysz, ul. Sławęcińska 8,
05-850 Ożarów Mazowiecki
Menu
Oferta
Centrum pobierania
Copyright © 2021 - Swish
Projekt strony internetowej stworzyła
Agencja UX Wzór
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram