Tłuste plamy i zapieczone resztki jedzenia? Łatwo sobie z nimi poradzisz, wybierając produkty Swish!

15 września 2021

Usunięcie tłustych plam może być uciążliwe. Z wykorzystaniem profesjonalnych środków myjących zadanie to będzie znacznie łatwiejsze. W porównaniu z ogólnodostępnymi środkami mają one znacznie wyższe stężenie środków aktywnych, co przekłada się na ich większą skuteczność.

Usuń tłuste zabrudzenia z profesjonalną chemią HoReCa

Tłuste plamy mogą pojawić się na różnych powierzchniach. W przypadku szkła najlepiej sprawdzają się preparaty na bazie alkoholu takie jak Glass Clean. Forma aerozolu pozwala na równomierne pokrycie powierzchni. Formuła preparatu pozwala na szybkie odtłuszczenie danej powierzchni i pozbycie się wszelkich zabrudzeń.

Szczególnie trudne i trwałe zabrudzenia wymagają użycia skoncentrowanych środków. Brud powstały z nagromadzenia sadzy, przypalonych resztek jedzenia czy tłustych osadów to trudny przeciwnik. Power House został stworzony z myślą o tego typu sytuacjach. To produkt gotowy do użytku (nie wymaga rozcieńczania), który można stosować na blatach, płytkach ceramicznych oraz powierzchniach plastikowych. Warto pamiętać o tym, że jest to produkt o bardzo silnym działaniu - w przypadku tak silnych środków należy przeprowadzić test na niewidocznej powierzchni i zadbać o odpowiednią ochronę dłoni.

Zapieczony tłuszcz to najtrudniejszy przeciwnik w walce o czystość kuchni. Smażenie potraw zawsze wiąże się z zabrudzeniem urządzeń, w których są one przygotowywane. Kluczem do utrzymania wyposażenia kuchennego w dobrej kondycji jest zatem systematyczność – świeże zabrudzenia znacznie łatwiej usunąć. Kiedy jednak dojdzie do zaschnięcia zabrudzeń czy powstania przypaleń warto sięgnąć po koncentrat (lub gotowy do użytku, preparat występuje w obu wersjach) Swish Food Service 5000. Preparat skutecznie je rozpuszcza i pozwala dokładnie doczyścić powierzchnię kuchenek, grillów czy garnków ze stali nierdzewnej. Będzie też świetnym wyborem do czyszczenia otłuszczonych okapów czy kratek wentylacyjnych.

srodki czystosci doczyszczanie

Swish Food Service 5000 pozwala pozbyć się nawet najbardziej uciążliwych zabrudzeń

Profesjonalne środki do trudnych zabrudzeń

Tłuste plamy i osady są trudne do usunięcia. Producenci chemii profesjonalnej poszukują nowych rozwiązań, które usprawnią codzienną pielęgnację powierzchni czy mycie naczyń. Postaw na sprawdzone i cenione na całym świecie produkty marki Swish przeznaczone do profesjonalnego sprzątania.  

Zapisz się na newsletter

Nie przegap nowości

Raz w miesiącu otrzymasz zestawienie nowych artykułów oraz darmowe materiały.

Newsletter

O stronie

Specjalizujemy się w produkcji chemicznych środków czystości i produktów do dezynfekcji. O sprzątaniu wiemy już prawie wszystko! Na naszym blogu chętnie podzielimy się z Wami praktycznymi wskazówkami, które ułatwią Wam walkę z uciążliwym brudem. Dowiecie się, jak efektywnie wykorzystywać profesjonalną chemię do sprzątania i dezynfekcji powierzchni, nie ponosząc przy tym wysokich kosztów!

Popularne artykuły

Swish Polska sp. z o.o.
Biuro obsługi Klienta
Macierzysz, ul. Sławęcińska 8,
05-850 Ożarów Mazowiecki
Menu
Oferta
Centrum pobierania
Copyright © 2021 - Swish
Projekt strony internetowej stworzyła
Agencja UX Wzór
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram