Swish Food Service 5000 – silny preparat, który ułatwi Ci pracę!

12 stycznia 2023

Silne zabrudzenia kuchenne, zapieczone resztki potraw, przypalenia są zmorą każdego kto musi się mierzyć z tego typu zabrudzeniami. Szorowanie silnie zabrudzonych powierzchni, w szczególności blatów i urządzeń kuchennych, przy użyciu standardowych środków jest czasochłonne i wymaga użycia sporej siły. Jest to szczególnie odczuwalne, jeśli do wyczyszczenia masz dużo powierzchni i sprzęty, które są intensywnie eksploatowane. Jeśli marzysz o naprawdę czystej, lśniącej kuchni, a efekt ten musi być osiągnięty w krótkim czasie i z jak najmniejszym wysiłkiem, sięgnij po profesjonalny preparat Swish Food Service 5000.

Swish Food Service 5000 – nowa jakość preparatów czyszczących

Swish Food Service 5000 jest preparatem przeznaczonym do czyszczenia silnych i trudnych zabrudzeń, w szczególności plam z tłuszczu i przypaleń. Dostępny jest zarówno w formie gotowej do użytku jak i w koncentracie, który daje możliwość dostosowania siły roztworu roboczego do skali zabrudzeń.  

Preparat może być również stosowany do usuwania silnych zabrudzeń z przedmiotów mających bezpośredni kontakt z jedzeniem, jak grille, piece konwekcyjno-parowe, rożna, patelnie czy płyty grzewcze jednak należy pamiętać, aby po użyciu preparatu spłukać czyszczone powierzchnie bieżącą wodą. Środek jest doskonałym wyborem do czyszczenia stali, żelaza, niklu i szkła.

swish usuwanie zanieczyszczen 1
Swish Food Service pomoże usunąć nagromadzone zabrudzenia pod palnikiem kuchennym
swish super clean
Swish Food Service 5000 w akcji - doczyszczanie przypalonego garnka

Działanie Food Service 5000 może zostać wzmocnione poprzez podgrzanie mytej powierzchni do temperatury 60oC, należy jednak pamiętać w tym przypadku o dobrej wentylacji pomieszczenia i stosowaniu środków ochrony osobistej wymienionych w karcie charakterystyki produktu. Ze względu na silnie zasadowych charakter produktu, oraz zawarte w nim surowce, warto w razie wątpliwości przeprowadzić test wytrzymałości powierzchni w niewidocznym miejscu.

Swish Food Service 5000 – dla Twojej restauracji i domu

Food Service 5000 jest idealnym wyborem dla profesjonalistów z branży HoReCa, barów, stołówek szkolnych jak również do zastosowań domowych. Zda egzamin wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z intensywnymi zabrudzeniami powierzchni tłuszczem lub przypaleniami w komorach wędzarniczych, grillach, piecach konwekcyjno-parowych czy piekarnikach, ale również poradzi sobie z mniej oczywistymi zabrudzeniami takimi jak osmolenia kominków i szyb kominkowych oraz z osadami z pyłów hamulcowych, zarówno z felg aluminiowych jak i stalowych.

Zapisz się na newsletter

Nie przegap nowości

Raz w miesiącu otrzymasz zestawienie nowych artykułów oraz darmowe materiały.

Newsletter

O stronie

Specjalizujemy się w produkcji chemicznych środków czystości i produktów do dezynfekcji. O sprzątaniu wiemy już prawie wszystko! Na naszym blogu chętnie podzielimy się z Wami praktycznymi wskazówkami, które ułatwią Wam walkę z uciążliwym brudem. Dowiecie się, jak efektywnie wykorzystywać profesjonalną chemię do sprzątania i dezynfekcji powierzchni, nie ponosząc przy tym wysokich kosztów!

Popularne artykuły

Swish Polska sp. z o.o.
Biuro obsługi Klienta
Macierzysz, ul. Sławęcińska 8,
05-850 Ożarów Mazowiecki
Menu
Oferta
Centrum pobierania
Copyright © 2021 - Swish
Projekt strony internetowej stworzyła
Agencja UX Wzór
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram