Środki czystości do branży HoReCa – przegląd preparatów do Swish

9 lipca 2024

Właściciele firm sprzątających obsługujących restauracje czy hotele doskonale wiedzą, że podstawę ich pracy stanowią wysokiej jakości środki czystości, dzięki którym można usuwać zabrudzenia różnego rodzaju i przywracać najróżniejszym powierzchniom pierwotny blask. Marka Swish od kilku dekad specjalizuje się w produkcji środków czystości, które zostały docenione przez profesjonalistów na całym świecie. Jakie środki znajdują się w ofercie i co warto o nich wiedzieć?

Koncentraty i środki używane w gastronomii

W ofercie firmy znajduje się sporo środków, które znajdują zastosowanie w gastronomii, pozwalając na utrzymanie kuchni restauracji i wszelkich niezbędnych narzędzi w optymalnym stanie. FACTO PM20 to wyjątkowo silny preparat kwasowy, który znajduje zastosowanie podczas usuwania kamienia, rdzy oraz osadów mineralnych z blatów roboczych, bojlerów, narzędzi kuchennych czy kotłów. Food Service 5000 to z kolei pozycja obowiązkowa w większości restauracji, ponieważ koncentrat ten może być stosowany do usuwania zapieczonego tłuszczu, przypaleń czy wyjątkowo uporczywych i odpornych na inne środki zabrudzeń powstających w kuchni. Ponadto w ofercie znajdują się też płyny do naczyń, odkamieniacze czy środki do zmywarek przemysłowych.

Środki przydatne podczas sprzątania w hotelach

W pokojach hotelowych goście powinni czuć się jak w domu. A żeby tak było, trzeba zadbać o czystość pomieszczeń. Jakiekolwiek ślady po wizytach poprzednich gości zawsze źle wpływają na odbiór całego pobytu, a wątpliwe standardy wiążą się z utratą wiarygodności. W ofercie firmy Swish znajdują się środki do czyszczenia dywanów, posadzek, a także skuteczne środki neutralizujące zapachy. Swish Plush to preparat do prania dywanów metodą pianową, która jest w stanie usunąć nawet najbardziej uporczywe plamy. SP-105 Nano Clean&Shine to środek do mycia i nabłyszczania posadzek, który dodatkowo zapewnia właściwości antypoślizgowe. Z kolei Aromx 60 stanowi bezkonkurencyjny eliminator przykrych zapachów, który niweluje zapach dymu, farb ściennych, ścieków czy nawet śmieci.

Zapisz się na newsletter

Nie przegap nowości

Raz w miesiącu otrzymasz zestawienie nowych artykułów oraz darmowe materiały.

Newsletter

O stronie

Specjalizujemy się w produkcji chemicznych środków czystości i produktów do dezynfekcji. O sprzątaniu wiemy już prawie wszystko! Na naszym blogu chętnie podzielimy się z Wami praktycznymi wskazówkami, które ułatwią Wam walkę z uciążliwym brudem. Dowiecie się, jak efektywnie wykorzystywać profesjonalną chemię do sprzątania i dezynfekcji powierzchni, nie ponosząc przy tym wysokich kosztów!

Popularne artykuły

Swish Polska sp. z o.o.
Biuro obsługi Klienta
Macierzysz, ul. Sławęcińska 8,
05-850 Ożarów Mazowiecki
Menu
Oferta
Centrum pobierania
Copyright © 2021 - Swish
Projekt strony internetowej stworzyła
Agencja UX Wzór
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram