Specjalizujesz się w sprzątaniu po remontach? Jak zwiększyć skuteczność z produktami Swish?

4 czerwca 2024

Jeśli już masz doświadczenie w profesjonalnym sprzątaniu po remontach, doskonale wiesz, jak trudne do usunięcia mogą być zabrudzenia tłuszczowe, woskowe czy chemiczne. Ważny jest wybór preparatów, które nie tylko zlikwidują brud, ale i nie uszkodzą czyszczonych powierzchni oraz będą bezpieczne dla środowiska. Poszukujesz takich środków? Dowiedz się, czy produkty znajdujące się w ofercie Swish pomogą zrealizować Twoje cele związane z utrzymaniem czystości w domach, warsztatach czy salach produkcyjnych!

Preparaty do mycia ręcznego i maszynowego, które ułatwią szybkie sprzątanie po remontach

Produkty Swish sprawiają, że skuteczne czyszczenie przebiega sprawnie i jest bezpieczne dla powierzchni. Ponadto niektóre preparaty zasadowe do mycia mopem lub czyszczenia maszynowego umożliwiają nabłyszczanie posadzek. Mowa przede wszystkim o środkach pomocnych w walce z zabrudzeniami olejowymi i tłuszczowymi. Producent zaleca wykorzystywać je również do prania zatłuszczonej odzieży roboczej.

Jednym z wszechstronnych preparatów jest Swish Jet, przeznaczony właśnie do usuwania tłustych zabrudzeń. Nadaje się do posadzek kamiennych, betonowych, terazzo, gresowych oraz  wykonanych z PCV. Można używać go do czyszczenia mopem albo szorowarką, a także mycia natryskowego lub maszynowego.

Z kolei Swish E20 Alkali poradzi sobie z osadami chemicznymi, woskiem, sadzą węglową, a także z usunięciem syntetycznych warstw zabezpieczających posadzkę. Nadaje się m.in. do podłoży cementowych i PCV oraz wszystkich innych powierzchni odpornych na działanie wody i związków alkalicznych.

Często wybieranymi środkami czyszczącymi tej marki są też preparaty do codziennego mycia powierzchni, np. usuwający osady z soli płyn Winterinse czy preparat nabłyszczający Swish SP-105 Nano Clean & Shine.

Sprawdź ofertę pełną profesjonalnych środków czystości Swish!

W ofercie Swish znajdziesz również preparaty do czyszczenia sanitariatów, środki do szyb, wykładzin i dywanów oraz inne produkty, które pomogą Ci skutecznie i szybko posprzątać po remoncie. Dzięki nim usuniesz ślady z gumy, osady cementowe, tłuste substancje, przypalenia, a także kamień oraz nieprzyjemne zapachy. W katalogu znajdują się też artykuły do dezynfekcji, zabezpieczania i pielęgnacji posadzek, czyszczenia gruntownego czy polimeryzacji. Zobacz, które z nich przydadzą się w Twoim biznesie!

Zapisz się na newsletter

Nie przegap nowości

Raz w miesiącu otrzymasz zestawienie nowych artykułów oraz darmowe materiały.

Newsletter

O stronie

Specjalizujemy się w produkcji chemicznych środków czystości i produktów do dezynfekcji. O sprzątaniu wiemy już prawie wszystko! Na naszym blogu chętnie podzielimy się z Wami praktycznymi wskazówkami, które ułatwią Wam walkę z uciążliwym brudem. Dowiecie się, jak efektywnie wykorzystywać profesjonalną chemię do sprzątania i dezynfekcji powierzchni, nie ponosząc przy tym wysokich kosztów!

Popularne artykuły

Swish Polska sp. z o.o.
Biuro obsługi Klienta
Macierzysz, ul. Sławęcińska 8,
05-850 Ożarów Mazowiecki
Menu
Oferta
Centrum pobierania
Copyright © 2021 - Swish
Projekt strony internetowej stworzyła
Agencja UX Wzór
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram