Profesjonalne środki czystości, które warto mieć w zakładzie przemysłowym

20 października 2021

Utrzymanie czystości w zakładzie przemysłowym nie jest łatwym zadaniem z uwagi na występowanie wielu czynników, które mogą generować zanieczyszczenia. Dbałość o porządek w miejscu pracy przekłada się na wydajność pracowników, a także na ich samopoczucie i zdrowie. Przy zachowaniu czystości w zakładzie warto sięgać po uniwersalne rozwiązania, które pomogą usunąć różnego rodzaju zanieczyszczenia.

Czym są preparaty przemysłowe?

Preparaty przemysłowe to profesjonalne środki czyszczące, dostosowane do potrzeb zakładów przemysłowych. Charakteryzują się zwykle dużym stężeniem substancji aktywnych, których dozowanie uzależnione jest od stopnia zanieczyszczeń.

Jak usunąć ślady z gumy?

Guma stosowana jest często jako materiał zabezpieczający elementy różnych konstrukcji. W wyniku otarcia elementów gumowych o nawierzchnie, dochodzi często do pozostawienia trudnego do zmycia śladu. Płyn FACTO HD43 to wysoko stężony koncentrat odtłuszczający, którego skład ułatwia rozpuszczenie tego rodzaju zabrudzeń. Jako że jest uniwersalnym preparatem przemysłowym poza zabrudzeniami z gumy, radzi sobie świetnie z usuwaniem plam z oleju, smaru, a także tłuszczu.

Jak skutecznie odtłuścić zabrudzone powierzchnie?

Wielu pracom przemysłowym towarzyszą tłuste substancje, wykorzystywane w różnych celach, takich jak np. minimalizowanie wpływu tarcia w elementach maszyn. Tłuste plamy stanowić mogą realne zagrożenie w miejscu pracy, mają wpływ nie tylko na zdrowie, ale też na życie pracowników. Wśród profesjonalnych środków czystości, stanowiących podstawę wyposażenia zakładu przemysłowego, dobry preparat do odtłuszczania jest niezbędny. FACTO HD40 to rozwiązanie o silnym działaniu, którego moc zależy od poziomu rozcieńczenia z wodą. Idealnie sprawdza się podczas czyszczenia twardych, wodoodpornych powierzchni, takich jak beton, ściany, posadzki, powierzchnie malowane proszkowo itp.

Czym czyścić części maszyn przemysłowych?

Dbałość o porządek w zakładzie przemysłowym, związana jest także z utrzymaniem w czystości maszyn, jakie się tam znajdują. Idealnym rozwiązaniem do tego celu będzie produkt CITRO GLEAM, wyposażony w wygodny dyfuzor, który ułatwia dozowanie. Ten profesjonalny środek czystości idealnie radzi sobie z różnego rodzaju zabrudzeniami, a przy tym pozostawia przyjemny i niedrażniący, cytrusowy zapach.

Jakie środki czystości wybierać?

Wybierając preparaty przemysłowe, należy kierować się dużą uniwersalnością, a także skoncentrowaniem substancji czyszczących. Aby zadbać o wysoki standard przestrzeni w miejscu pracy, niezbędne są profesjonalne środki czystości, które poradzą sobie z każdym zanieczyszczeniem.

Zapisz się na newsletter

Nie przegap nowości

Raz w miesiącu otrzymasz zestawienie nowych artykułów oraz darmowe materiały.

Newsletter

O stronie

Specjalizujemy się w produkcji chemicznych środków czystości i produktów do dezynfekcji. O sprzątaniu wiemy już prawie wszystko! Na naszym blogu chętnie podzielimy się z Wami praktycznymi wskazówkami, które ułatwią Wam walkę z uciążliwym brudem. Dowiecie się, jak efektywnie wykorzystywać profesjonalną chemię do sprzątania i dezynfekcji powierzchni, nie ponosząc przy tym wysokich kosztów!

Popularne artykuły

Swish Polska sp. z o.o.
Biuro obsługi Klienta
Macierzysz, ul. Sławęcińska 8,
05-850 Ożarów Mazowiecki
Menu
Oferta
Centrum pobierania
Copyright © 2021 - Swish
Projekt strony internetowej stworzyła
Agencja UX Wzór
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram