Porządek i bezpieczeństwo sanitarne w salonie kosmetycznym – jak je uzyskać z produktami Swish?

30 września 2022

Salony kosmetyczne to miejsca, w których czystość liczy się podwójnie. Porządek w takim miejscu jest wyznacznikiem profesjonalizmu. Zachowanie bezpieczeństwa sanitarnego jest szczególnie ważne w miejscach, w których codziennie przebywa wiele osób i gdzie zabiegi wymagają bezpośredniego kontaktu z drugim człowiekiem.

Jak zachować bezpieczeństwo sanitarne?

Przede wszystkim kwestię utrzymania czystości traktować bardzo poważnie i wybierać produkty, które poradzą sobie z zanieczyszczeniami specyficznymi dla charakteru prowadzonej działalności. Salon kosmetyczny jest miejscem, w którym mogą powstawać mikrourazy, uszkodzenia naskórka itp. Z tego względu nie należy szukać półśrodków, tylko sięgać po sprawdzone preparaty.

Produkty marki Swish

Marka Swish posiada bogatą ofertę produktów przeznaczonych do dezynfekcji. W salonie kosmetycznym idealnie sprawdzi się preparat MIRACLE. Równocześnie myje i dezynfekuje, a dodatkowo likwiduje przykre zapachy. Efekt sterylności otrzymujemy już po 10 minutach! Istotne jest to, aby powierzchnie, których dotyka klient, dezynfekowane były każdorazowo po jego wyjściu.

Codzienna pielęgnacja

Warto utrzymać bieżącą pielęgnację pomieszczeń oraz sanitariatów. Będzie to prostsze z gotowym do użycia środkiem SANI CLEAN. Przeznaczony jest do wszystkich powierzchni oraz sanitariatów, dzięki czemu czystość możemy osiągnąć przy użyciu tylko jednego preparatu. O czystość i nabłyszczenie posadzki zadbasz z produktem SUNBEAM.

Gruntowne doczyszczanie oraz przyjemny zapach

Co jakiś czas warto zdecydować się jednak na gruntowne doczyszczanie. Środki do tego przeznaczone mają unikatowy skład, który jeszcze szybciej poradzi sobie z zanieczyszczeniami na różnych powierzchniach. Z trudnymi zabrudzeniami świetnie upora się preparat SUPER CLEAN bądź POWERHOUSE. Uporczywych zabrudzeń pozbędziesz się preparatem SWISH SP-120. Nie tylko doczyści zabrudzone powierzchnie, ale pozostawi też przyjemny zapach.

Przyjemny zapach w salonie kosmetycznym wpływa na komfort klientek. Celem usunięcia nieprzyjemnych zapachów i równocześnie odświeżenia powietrza warto sięgnąć po produkt Swish FRESH AIR.

Profesjonalnie środki czystości marki Swish są skuteczne, łatwe w aplikacji oraz zabezpieczają powierzchnię przed ponownym zabrudzeniem. Wybierając sprawdzone marki, masz pewność, że Twój salon kosmetyczny jest miejscem w pełni bezpiecznym oraz komfortowym – zarówno dla właścicieli, jak również dla jego klientów.

Zapisz się na newsletter

Nie przegap nowości

Raz w miesiącu otrzymasz zestawienie nowych artykułów oraz darmowe materiały.

Newsletter

O stronie

Specjalizujemy się w produkcji chemicznych środków czystości i produktów do dezynfekcji. O sprzątaniu wiemy już prawie wszystko! Na naszym blogu chętnie podzielimy się z Wami praktycznymi wskazówkami, które ułatwią Wam walkę z uciążliwym brudem. Dowiecie się, jak efektywnie wykorzystywać profesjonalną chemię do sprzątania i dezynfekcji powierzchni, nie ponosząc przy tym wysokich kosztów!

Popularne artykuły

Swish Polska sp. z o.o.
Biuro obsługi Klienta
Macierzysz, ul. Sławęcińska 8,
05-850 Ożarów Mazowiecki
Menu
Oferta
Centrum pobierania
Copyright © 2021 - Swish
Projekt strony internetowej stworzyła
Agencja UX Wzór
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram