Porada eksperta

O FIRMIE

SWISH POLSKA Sp. z o.o. jest bezpośrednim przedstawicielem SWISH KANADA- niekwestionowanego lidera w dziedzinie produkcji chemicznych środków czystości na rynku kanadyjskim. Świadczy o tym nie tylko nadany firmie Certyfikat ISO 9002, ale również członkostwo w ISSA (International Sanitary Supply Association) - prestiżowej, międzynarodowej organizacji skupiającej producentów środków i sprzętu do utrzymywania czystości.

Od początku działania na rynku polskim t.j od 2000 roku, celem naszej firmy jest maksymalna troska o zaspokojenie potrzeb naszych klientów. Proponujemy Państwu sprawdzone środki czystości, których jakość i skuteczność działania pozwala je zaliczyć do ścisłej czołówki produktów dostępnych na rynku polskim - które co istotne, mają bardzo konkurencyjne ceny.

Nasza firma jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Czystości, zaś wszystkie oferowane przez nas  produkty posiadają świadectwa dopuszczenia do obrotu wydane przez Państwowy Zakład Higieny. Ponadto preparaty o właściwościach bibójczych posiadają certyfikaty Ministra Zdrowia dopuszczające je do stosowania we wszelkich placówkach służby zdrowia, oraz zakładach spożywczych. 

Swish Polska sprzedaje swoje produkty wyłącznie poprzez sieć autoryzowabych dealerów. Dostawy do dealerów realizowane są z magazynu centralnego SWISH POLSKA zlokalizowanego pod Warszawą, w ciągu max 48 godzin.

Aktualnie w ofercie SWISH POLSKA znajduje się około 50 produktów wybranych z szerokiej oferty produkcyjnej SWISH KANADA, tak aby pokrywały zapotrzebowanie odbiorców specjalizujących się w wykonywaniu wszelkiego rodzaju usług związanych z profesjonalnym utrzymaniem czystości w supermarketach, obiektach biurowych, zakładach spożywczych, przemysłowych, warsztatach, szpitalach itp. Dla użytkowników naszych produktów organizujemy cyklicznie szkolenia podnoszące ich kwalifikacje zawodowe. 

Szybki kontakt:
Swish Polska Sp. z o.o.
00-834 Warszawa
ul. Pańska 73
tel. (+48) 22 31 47 102
fax. (+48) 22 31 47 104
e-mail: biuro@swishclean.pl
Wróć
na górę