Mycie posadzek z produktami Swish – krótki przewodnik

1 marca 2022

Każdy z nas zdaje sobie sprawę z tego, że komfort wykonywanej pracy jest nieodłącznie związany z porządkiem panującym w takim miejscu. Bez względu na to czy mówimy o warunkach domowych, biurowych czy obszarach przemysłowych, utrzymanie czystości wpływa na poprawę naszego komfortu i bezpieczeństwa. Dlatego tak istotną kwestią w przypadku doczyszczania posadzek i podłóg jest wysoka jakość wykorzystywanych środków czyszczących. Produkty marki Swish sprawdzą się w tej roli idealnie!

Poznaj produkty do podłóg od marki Swish

Doczyszczanie różnego rodzaju powierzchni wymaga zastosowania odpowiednich środków. Szeroki wybór artykułów marki Swish pozwoli nam na idealne dopasowanie produktu do czekających go wyzwań. Preparaty te nie tylko wykorzystamy do bieżącego doczyszczania posadzek i podłóg, ale także do pielęgnacji powierzchni gresowych czy gruntownego doczyszczania.

Czyszczenie gruntowne czy codzienne? Który preparat Swish wybrać?

Środki do czyszczenia gruntownego – charakteryzują się dużą siłą i znakomitymi właściwościami rozpuszczającymi najtrudniejsze zabrudzenia

  • Swish Strip
  • E50 Strong

Środki do bieżącej pielęgnacji posadzek ­– produkty te dedykowane są do codziennej pielęgnacji podłóg, posadzek czy linoleum. Nadają się do stosowania na większości powierzchni ze względu na neutralny odczyn pH:

Środki do bieżącej pielęgnacji posadzek drewnianych – są to preparaty do mycia powierzchni drewnianych i laminowanych:

  • SP-110 Wood Floor Cleaner

Środki zasadowe do mycia maszynowego –asortyment przeznaczony do usuwania zabrudzeń tłuszczowych i olejowych, trudnych zabrudzeń woskowych czy chemicznych oraz do mycia i pielęgnacji posadzek w obiektach wielkopowierzchniowych:

  • Swish Jet
  • Swish Duke
  • Swish SP-120 Floor Active

Środki do pielęgnacji powierzchni gresowych – zalecane głównie do mycia posadzek w sanitariatach, płytek czy posadzek gresowych:

Środki do polerowania posadzek – przywracają połysk oraz uzupełniają ubytki w strukturze polerowanej powierzchni; nadają właściwości antypoślizgowe:

  • ES94+ Burnishing Cream
  • Sun Up Spray Buff

Doczyszczanie posadzek i podłóg nigdy nie było tak proste. Największymi zaletami produktów marki Swish jest ich wydajność, skuteczność oraz fakt, że zapewniają kompleksową ochronę wszelkich powierzchni użytkowych jakie możemy spotkać w naszej pracy. Nasze preparaty można używać zarówno przy pomocy tradycyjnego mopa jak i przy użyciu automatycznych maszyn myjących co pozwoli dostosować się do indywidualnych wymagań klienta i zoptymalizować pracę. 

Zapisz się na newsletter

Nie przegap nowości

Raz w miesiącu otrzymasz zestawienie nowych artykułów oraz darmowe materiały.

Newsletter

O stronie

Specjalizujemy się w produkcji chemicznych środków czystości i produktów do dezynfekcji. O sprzątaniu wiemy już prawie wszystko! Na naszym blogu chętnie podzielimy się z Wami praktycznymi wskazówkami, które ułatwią Wam walkę z uciążliwym brudem. Dowiecie się, jak efektywnie wykorzystywać profesjonalną chemię do sprzątania i dezynfekcji powierzchni, nie ponosząc przy tym wysokich kosztów!

Popularne artykuły

Swish Polska sp. z o.o.
Biuro obsługi Klienta
Macierzysz, ul. Sławęcińska 8,
05-850 Ożarów Mazowiecki
Menu
Oferta
Centrum pobierania
Copyright © 2021 - Swish
Projekt strony internetowej stworzyła
Agencja UX Wzór
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram