Klub fitness – jak zadbać o czystość z produktami Swish?

11 czerwca 2024

Klub fitness to miejsce, gdzie gromadzi się duża liczba osób ćwiczących. Wymaga on profesjonalnego sprzątania i dezynfekcji, aby zapewnić bezpieczeństwo użytkowania. Należy zadbać o dezynfekcje używanych sprzętów i miejsc często dotykanych przez osoby ćwiczące.

Przegląd środków Swish, które warto wykorzystać do sprzątania w klubach fitness

Płyn Swish Quato 78 Plus jest idealnym i silnym środkiem przeznaczonym do dezynfekcji z bardzo szerokim spectrum działania. Skutecznie zabija wirusy, bakterie i grzyby. Stosuje się go na wszystkie powierzchnie, gdzie możliwe jest zainfekowanie. Szczególnie polecany jest do publicznych placówek i idealnie sprawdzi się w klubie fitness.

Przy sprzątaniu przestrzeni łazienkowej w klubie fitness świetnie sprawdzi się Swish Tuby, preparat czyszczący dostępny w formie koncentratu przeznaczony do sprzątania powierzchni łazienkowych, sanitariatów, armatury i płytek. Radzi on sobie z różnego typu zabrudzeniami, takimi jak osady z mydła, nacieki z rdzy. Swish Tuby zabezpieczą również umytą powierzchnie przed ponownym osadzaniem się brudu.

Do profesjonalnego czyszczenia sedesów i pisuarów niezbędny jest SP-360 Action Bowl Cleaner bardzo silny i skuteczny środek radzący sobie z trudnymi zanieczyszczeniami z osadów mineralnych. Został on stworzony na bazie kwasu solnego, co gwarantuje wysoką skuteczność czyszczenia.

Do mycia luster w sali fitness, okien i innych powierzchni szklanych oraz powierzchni z tworzyw sztucznych idealnie sprawdzi się Swish Glass Clean. Jest to gotowy preparat, którego formuła pozwala na bezpieczne czyszczenie luster, okien, blatów, podłóg, mebli i powierzchni chromowanych. Jest wygodny w zastosowaniu, szybko odparowuje i nie zostawia nieestetycznych smug.

Powietrze w szatni klubu fitness znakomicie odświeży Swish Essence Herbal Therapy, który jest wysoko skoncentrowanym profesjonalnym odświeżaczem powietrza, który skutecznie poradzi sobie z nieprzyjemnym zapachem potu. Można go również stosować w celu odświeżenia toalet. Istotne jest to, że formuła odświeżacza jest oparta na naturalnych składnikach.

Wybór profesjonalnych środków czyszczących marki Swish ułatwia cały proces sprzątania i gwarantuje zachowanie najwyższego poziomu czystości i higieny w miejscach takich jak kluby fitness i siłownie.

Zapisz się na newsletter

Nie przegap nowości

Raz w miesiącu otrzymasz zestawienie nowych artykułów oraz darmowe materiały.

Newsletter

O stronie

Specjalizujemy się w produkcji chemicznych środków czystości i produktów do dezynfekcji. O sprzątaniu wiemy już prawie wszystko! Na naszym blogu chętnie podzielimy się z Wami praktycznymi wskazówkami, które ułatwią Wam walkę z uciążliwym brudem. Dowiecie się, jak efektywnie wykorzystywać profesjonalną chemię do sprzątania i dezynfekcji powierzchni, nie ponosząc przy tym wysokich kosztów!

Popularne artykuły

Swish Polska sp. z o.o.
Biuro obsługi Klienta
Macierzysz, ul. Sławęcińska 8,
05-850 Ożarów Mazowiecki
Menu
Oferta
Centrum pobierania
Copyright © 2021 - Swish
Projekt strony internetowej stworzyła
Agencja UX Wzór
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram