Ferie zimowe – doskonały czas na przeprowadzenie gruntownych porządków w szkole

4 stycznia 2023

Wielkimi krokami zbliżają się ferie zimowe, a wraz z nimi opustoszeją szkolne korytarze i sale. Jest to więc najlepszy moment, aby przeprowadzić gruntowne porządki. Warto skupić się na dezynfekcji pomieszczeń, dokładnym wyczyszczeniu podłóg i posadzek, co nie jest możliwe podczas roku szkolnego. Do utrzymania czystości i odkażania dużych powierzchni biurowych i szkolnych doskonale nadają się preparaty kanadyjskiej marki Swish. Charakteryzują się one wysoką skutecznością działania. Poznaj produkty, dzięki którym dokładnie posprzątasz i zdezynfekujesz całą placówkę.

Produkty Swish – co je wyróżnia?

Marka Swish dostępna jest w Polsce od 2000 roku. To lider w branży profesjonalnych środków czystości, oferujący szereg preparatów pielęgnacji różnych powierzchni. W ofercie można znaleźć środki takie jak:

  • produkty do zabezpieczania posadzek
  • środki do bieżącej pielęgnacji powierzchni
  • preparaty do czyszczenia sanitariatów
  • odświeżacze powietrza i neutralizatory odoru
  • odplamiacze do tapicerek i dywanów
  • środki do czyszczenia szyb i powierzchni z tworzyw sztucznych
  • dezynfekcja powierzchni i pomieszczeń

Gruntowne porządki w szkole – jakie zabiegi warto przeprowadzić?

Ferie zimowe to jeden z najlepszych momentów w ciągu roku, aby dokładnie posprzątać wszystkie sale, toalety i korytarze szkolne. Produkty marki Swish sprawdzą się nie tylko na co dzień, ale również przy porządkach okresowych.  W czasie przerwy zimowej warto skupić się na gruntownym doczyszczaniu pomieszczeń, uzupełnieniu ubytków w powłokach zabezpieczających posadzki czy dezynfekcji pomieszczeń. Nie należy zapominać też o dokładnym wyczyszczeniu okien i szyb. Te i wiele innych czynności wykonasz przy użyciu szerokiej gamy preparatów Swish.

Podłogi w szkole są niezwykle narażone na zabrudzenia i zużycie. Codziennie po szkolnych korytarzach przemieszczają się setki osób dlatego niezwykle istotne jest skuteczne zabezpieczanie posadzek przed uszkodzeniami. Czasami zdarza się jednak, że nawet zabezpieczona posadzka nie wytrzymuje trudów roku szkolnego. Aby uniknąć kosztownego i czasochłonnego procesu polimeryzacji polecamy preparat SunUp do miejscowego naprawiania uszkodzeń i uzupełniania ubytków w powłokach zabezpieczających. Preparat ten jest niezwykle prosty w użyciu, a jednocześnie bardzo skuteczny.

Szkolne porządki to wielkie wyzwanie, jednak ferie zimowe trwają wystarczająco długo, by zdążyć przeprowadzić wszystkie potrzebne zabiegi pielęgnacyjne. Warto skorzystać z profesjonalnych produktów marki Swish, która zdobyła uznanie wielu profesjonalistów z branży. Oprócz oferty środków czystości, zachęcamy również do kontaktu z naszymi doradcami w celu dobrania optymalnych rozwiązań dla Waszych potrzeb.

Zapisz się na newsletter

Nie przegap nowości

Raz w miesiącu otrzymasz zestawienie nowych artykułów oraz darmowe materiały.

Newsletter

O stronie

Specjalizujemy się w produkcji chemicznych środków czystości i produktów do dezynfekcji. O sprzątaniu wiemy już prawie wszystko! Na naszym blogu chętnie podzielimy się z Wami praktycznymi wskazówkami, które ułatwią Wam walkę z uciążliwym brudem. Dowiecie się, jak efektywnie wykorzystywać profesjonalną chemię do sprzątania i dezynfekcji powierzchni, nie ponosząc przy tym wysokich kosztów!

Popularne artykuły

Swish Polska sp. z o.o.
Biuro obsługi Klienta
Macierzysz, ul. Sławęcińska 8,
05-850 Ożarów Mazowiecki
Menu
Oferta
Centrum pobierania
Copyright © 2021 - Swish
Projekt strony internetowej stworzyła
Agencja UX Wzór
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram