Ergonomia i wydajność, czyli główne zalety produktów z serii Swish Office&Home

3 września 2021

Szukasz wysokiej jakości środka czyszczącego, który pozwoli Ci usunąć brud nawet z trudno dostępnych powierzchni? Chcesz postawić na wydajną i ergonomiczną chemię profesjonalną, by w mgnieniu oka pozbyć się zabrudzeń o różnym pochodzeniu? Zależy Ci na przyjemnym zapachu, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów higieny? Postaw na profesjonalne środki czystości z serii Office&Home i ciesz się nieskazitelnie czystą powierzchnią bez wysiłku!

Profesjonalna chemia z serii Office&Home

Preparaty z serii Office&Home sprawdzą się przy codziennej pielęgnacji rozmaitych powierzchni. Przede wszystkim przy codziennych porządkach warto sięgnąć po Glass Clean i Office Clean, które świetnie się uzupełniają. Pierwszy możesz wykorzystać do mycia szyb, okien, przeszkleń itp. Drugi z kolei ułatwi pielęgnację mebli, blatów, biurek czy sprzętów RTV. Taki duet pozwoli Ci w szybki i skuteczny sposób szybko pozbyć się kurzu i typowych zabrudzeń z większości powierzchni, które spotykamy w mieszkaniach i budynkach użyteczności publicznej. Oba środki zabezpieczają też przed ponownym osadzaniem się kurzu i zabrudzeń. Warto pomyśleć również o zastosowaniu Fresh Air – odświeżacza powietrza o długotrwałym, przyjemnym i naturalnym zapachu, który utrzymuje się przez długi czas.

Na uporczywe zabrudzenia

Przy codziennych porządkach możemy natknąć się na takie rodzaje zabrudzeń, które trudno będzie usunąć konwencjonalnymi środkami. To częsta bolączka profesjonalnych ekip sprzątających, które często poszukują wydajnych i skutecznych preparatów przemysłowych. Z środkiem czystości Super Clean będziesz w stanie pozbyć wielu różnych zabrudzeń pojawiających się na blatach kuchennych i roboczych, drzwiach czy ścianach. Trzeba jednak pamiętać o tym, że wymaga on spłukiwania, jeśli jest wykorzystywany do mycia powierzchni mających kontakt z żywnością.

Jeśli poszukujesz skutecznych środków czyszczących do kuchni, wypróbuj Swish Food Service 5000. To doskonały wybór do czyszczenia grilli, blatów kuchennych, patelni, okapów z tłuszczu, zapieczonych resztek, przypaleń itd. Jest doceniany przez przedstawicieli branży HoReCa. Trzeba jednak pamiętać o konieczności spłukiwania, jeśli wykorzystywany jest do mycia powierzchni mających kontakt z żywnością.

Decydując się na produkty z serii Office&Home, zyskujesz gwarancję jakości użytkowanych produktów. Preparaty są gotowe do użycia (nie wymagają rozcieńczania) i sprzedawane są w wygodnych butelkach z atomizerem, co znacznie ułatwia i przyspiesza czas sprzątania z ich wykorzystaniem.

Zapisz się na newsletter

Nie przegap nowości

Raz w miesiącu otrzymasz zestawienie nowych artykułów oraz darmowe materiały.

Newsletter

O stronie

Specjalizujemy się w produkcji chemicznych środków czystości i produktów do dezynfekcji. O sprzątaniu wiemy już prawie wszystko! Na naszym blogu chętnie podzielimy się z Wami praktycznymi wskazówkami, które ułatwią Wam walkę z uciążliwym brudem. Dowiecie się, jak efektywnie wykorzystywać profesjonalną chemię do sprzątania i dezynfekcji powierzchni, nie ponosząc przy tym wysokich kosztów!

Popularne artykuły

Swish Polska sp. z o.o.
Biuro obsługi Klienta
Macierzysz, ul. Sławęcińska 8,
05-850 Ożarów Mazowiecki
Menu
Oferta
Centrum pobierania
Copyright © 2021 - Swish
Projekt strony internetowej stworzyła
Agencja UX Wzór
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram