Czym powinny się charakteryzować środki czystości HoReCa?

21 marca 2022

Czy chemia profesjonalna HoReCa to produkty, różniące się od ogólnodostępnych środków, służących do utrzymania czystości w pomieszczeniach? Zdecydowanie tak. Takim środkom sprzątającym stawia się wyższe wymagania. Środki czystości dla branży HoReCa muszą charakteryzować się wysoką wydajnością i skuteczności połączoną z łatwością użytkowania i ekonomicznością.

Czym różni się chemia profesjonalna do HoReCa od stosowanej w domach?

Zabrudzenia, powstające w hotelach i restauracjach, są znacznie intensywniejsze i częstsze niż w domach prywatnych. W placówkach, odwiedzanych przez wielu ludzi w krótkich odstępach czasu niezwykle ważna jest ponadto szybka i skuteczna dezynfekcja powierzchni. Specyficzne potrzeby w branży HoReCa sprawiają, że użycie profesjonalnych środków do sprzątania, takich jak produkty Swish wpływa na efektywność i szybkość sprzątania. 

Na co zwrócić szczególną uwagę przy zakupie środków sprzątających?

  • wysoką wydajność – firmy z branży HoReCa mają generować zyski; środki sprzątające powinny być skuteczne, ale też wydajne,
  • uniwersalność – środki czystości HoReCa powinny być w miarę możliwości przeznaczone do czyszczenia wielu różnych powierzchni, co skróci czas sprzątania.
  • wygoda zastosowania – wygoda dozowania, łatwa aplikacja i uniwersalność stosowania sprawią, że praca będzie szybka i skuteczna.

Czy chemia profesjonalna w HoReCa to ekonomiczne rozwiązanie?

Chemia profesjonalna dedykowana do branży HoReCa oferowana jest w formie gotowych roztworów, ale też koncentratów, przeznaczonych do rozcieńczenia. Zakup środków myjących w większych pojemnościach ogranicza gromadzenie opakowań, oszczędzając miejsce oraz środki finansowe – zakup dużych wariantów jest optymalny finansowo. Dzięki zwiększonej wydajności chemia profesjonalna w branży gastronomiczno-hotelarskiej jest użytkowana efektywnie i szybko. 

Chemia profesjonalna dla HoReCa to produkty, cechujące się najwyższą jakością oraz starannie dobranymi składnikami, pozwalającymi szybko i efektywnie usunąć trudne i uporczywe zabrudzenia na dużych powierzchniach. Dostępne w ekonomicznych, dużych opakowaniach są niezwykle praktyczne w zastosowaniu i przechowywaniu. 

Zapisz się na newsletter

Nie przegap nowości

Raz w miesiącu otrzymasz zestawienie nowych artykułów oraz darmowe materiały.

Newsletter

O stronie

Specjalizujemy się w produkcji chemicznych środków czystości i produktów do dezynfekcji. O sprzątaniu wiemy już prawie wszystko! Na naszym blogu chętnie podzielimy się z Wami praktycznymi wskazówkami, które ułatwią Wam walkę z uciążliwym brudem. Dowiecie się, jak efektywnie wykorzystywać profesjonalną chemię do sprzątania i dezynfekcji powierzchni, nie ponosząc przy tym wysokich kosztów!

Popularne artykuły

Swish Polska sp. z o.o.
Biuro obsługi Klienta
Macierzysz, ul. Sławęcińska 8,
05-850 Ożarów Mazowiecki
Menu
Oferta
Centrum pobierania
Copyright © 2021 - Swish
Projekt strony internetowej stworzyła
Agencja UX Wzór
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram